Slovenija
62 ogledov

SDS odpira račun za sodne stroške

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 19:51 16.april 2014.

    Jaz samo resnično upam, da bodo na EU volitvah 25.5. in kasneje na naših ljudje, ki kronično ne volijo, da bodo zmogli naredit pri sebi premik, da vsaj preprečijo, da bi to zlo prišlo še kdaj na oblast. Gnilobe so ...prikaži več vsi, ampak eni bistveno večje. Na srečo so se v teh letih pojavile končno dejansko leve stranke. Ampak nimam problema s tem, da kdor pač levice ne mara, gre volit kogarkoli na desni, razen tega stvora. Se ne strinjam s SLS ali NSI nikakor, ampak pri njih le ne vidim nobene res prave zlobe, zahrbtnosti, živeti samo za maščevanje, .... kot pri Majerju in njegovi partiji.

  • URIAH HEEP 19:52 16.april 2014.

    točno tako mr.big, ti žurnalček pa maš oprano glavo.

  • Andrej Kovačič 19:54 16.april 2014.

    spomnim se frajera ko se je začela osamosvojitev kak se je skrival v kleti cankarjevega doma pa pametoval, 3 leta pred tem pa s titovko KLEČEPLAZIL v kumrovec prosit odpuščanja.... spominja me krščanskega duhovnika ki je prestopil v islam in ...prikaži več si želi 72 devic tam nekje

  • Andrej Kovačič 19:56 16.april 2014.

    sedi 5... al pa 10 saj vseenoneverjetno kaj se počenja res

  • tralala 20:00 16.april 2014.

    Poseben fond za pomoč prekupčevalcu z orožjem? Noro!

  • franke 20:25 16.april 2014.

    KAJ BO KO GA BODO ZAPRLI? TEMU OROŽARSKEMU CAPINU.

  • 4krogci 20:41 16.april 2014.

    Seveda je, pa vendar je tist denar sel v drzavno blagajno ne pa kot v primeru z kalimerotom!

  • Lionel 20:51 16.april 2014.

    Drage moje sds ovčke, prosim da se postavite v vrsto da vas do konca obrijem. Pravzaprav vam ukazujem, ker pri nas se ve kdo je vrhovni poveljnik tako kot v Severni Koreji. Vaš ljubljeni in edini vodja veliki ivan janez.

  • patron 20:55 16.april 2014.

    BOŠČEK, SEJ BO GLIH KAR BANKROTIRAL.....POL PA HODU NA KARITAS FEHTAT.......BEEEEE

  • depresija 21:25 16.april 2014.

    Nabirka ala SDS.. hehe Kaka smešnica od stranke so tile ''demokrati''. Odvratni so. Severna Koreja v malem. Me zanima, kolko različnih tipov pričesk majo na razpolago v stranki SDS.. mal j eba, če je samo Janezova. Drgač pa, a bo ...prikaži več tisti član, ki ne bo nič prispeval samo izključen iz stranke al bo, s strani sds, tudi ožigosan kot npr. levi fašist, rdeči bandit, tranzicijski levak, trenirkar ipd??

  • Izudin 21:33 16.april 2014.

    Ti, ki danes zbirajo denar za tega kriminalca, so skupaj z njim ko je bil predsednik vlade uzakonili uklonilni zapor, zaradi katerega so morali v zapor ljudje iz roba, ki niso imeli denar za plačilo manjših prekrškov. Naj zgnije na ...prikaži več Dobu, svi*ja nacistična.

  • Žurnalček 07:51 23.april 2014.

    Jaz tud, prst v rit !

  • mima-šiš 21:37 16.april 2014.

    Kmalu bo večje število anonimnih darovalcev doniralo na deset tisoče evrov, mi pa v začudenje.

  • Dixon 17:39 16.april 2014.

    SDS odpira poseben račun za sodne stroške...ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Res ste smešni!

  • stela 07:16 17.april 2014.

    Dobr so žurnalovci pokupčkal novice....skupa novica o prostovoljnih (a so prostovoljni??) prispevkih za JJ in odstop avstralskega premierja zarad steklenice vina.....fijuuuuu

  • provni 08:39 17.april 2014.

    Korupcija pa že ne bo zmagala. Denar pa lahko dobi od cerkve pri Rodetu, ki je delal graščino v Goričah. Samo tepih je vreden stanovanje. Milioni EUR v luft. Potem pa sprašujejo narod za denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.