Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
221 ogledov

"Šeškanje otrok je zdravilno in nujno"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:44 01.maj 2016.

    Če se ne strinjam s tvojim ultradesničarskimi ali pa ultralevičarskimi (za razliko od tebe mi se ne da delat profil posterjev in gledat za nazaj, razen kar si zapomnim, da mi pač pade v oči) pogledi, ni krivda moja, za ...prikaži več otroke pa ne skrbi, jih imam več, tudi posvojenega imamo in niti en ni rabil bit deležen niti enkrat "po riti". Res pa se porabi več časa.Kar pa zadeva nestrpnost bi me pa zanima kaj čisto konkretno si imela v mislih, zelo "nestrpne" imam do narkičev, lopovov, ki so uničili državo, do domobrancev, ki dvigajo greben, do EU politikov, ki dovolijo vdor imigracijskih hord (ki pa jih, če si že gledala, niti ne krivim, delajo pač kar bi vsi na njihovem mestu, za zamerit je EU politiko, da ne ščitijo EU).

  • mph 09:48 01.maj 2016.

    No, ja, verjetno ga ne bi niti, če se mu ne bi zgodila krivica, bi pač imel svetel primer. :-) Si pa dobro povedal sicer glede zgleda, nekomu se zgodi krivica in bo potem še dodatno občutljiv, da ne bi ...prikaži več iste krivice počel drugim, pri nekaterih pa se jim stalno dogaja krivica, pa bodo enako počeli naprej drugim (Fantozzi sindrom). V vsakem primeru pohvale, jih pa poznam na srečo še kar nekaj staršev, ki probajo vse drugo, preden jim popustijo živci in posežejo po sili. No, zdaj sem se spomnil, da je en od mojih dobil enkrat samkrat "po riti", ampak kontrolirano, ko nam je razposajen skoraj zbežal po avto nenadoma. Sicer pa je prav zaključit vsak prepir vsake vrste z otrokom na koncu z objemom, se pobotat in razzčistit, kdo je kriv, ali otrok ali starš.

  • krtina 12:51 01.maj 2016.

    To zgoraj ni politična tema. Ker pa si že začel, sem ti dolžan odgovor.Nisem ne ultralevičar ne ultradesničar. In tudi politika ni v nikakršni povezavi z otroci. Sem pa bil že kdaj na isti strani (partizanski) s tabo. <br ...prikaži več />V zgornjem postu pa si si sam v neskladju. Če si proti (kot jih ti imenuješ) "imigracijskim hordam", bi ti še kako prišli prav ravno beli. Kaj zdaj?Moj predlog. Pusti politiko in velike parole. Življenje ni črnobelo. In da se vrnem na otroke. Če bi moral izbirati (sedaj mi ni treba več) med možnostjo, da otrok zaradi neubogljivosti, neposlušnosti ali česa podobnega pade pod kolesa avta in klofuto, ki bi ga od tega odvrnila, bom vedno izbral klofuto. Eno. In nič več. Brez spominov na kakšno preteklost, ampak z vso odgovornostjo za življenje svojega otroka. Pika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.