Slovenija /slovenija/jaz-porocam
119 ogledov

Si bo policist napisal kazen za 200 evrov?

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mumbly 20:44 01.februar 2014.

    Bralka je pravilno ugotovila, da je to prekršek. Čestitke za znanje o zakonu o prekrških. Ampak?? Kaj bi bralka napisala, če bi bila udeležena v prometni nezgodi, v kateri bi dobila hude telesne poškodbe in bi minute odločale o njenem ...prikaži večm preživetju. Bi jo še zanimala čistoča policijskega vozila?Recimo! Nezgoda v Medvodah. Policija obveščena in gre na kraj nezgode. Seveda je to nujen primer in minute odločajo. Policaji pridejo iz postaje, vzamejo krtače in očistijo avto, preverijo ali je v vozilu dovolj bencina, če ga ni gredo na črpalko in ga dotočijo, potem prižgejo modre luči in vklopijo sireno ter se lepo po predpisih odpeljejo proti kraju nezgode. Seveda se držijo vseh omejitev. Dušica bralke pa je že v nebesih. Potem pa vsi nad policaje zakaj so se toliko časa zadrževali, zakaj niso imeli vse pripravljeno in zakaj so vozili po omejitvah, če je bila vožnja nujna. Ne veste? Vprašajte bralko in MNZ RS. Vam bodo lepo odgovorili. LP.

  • zlatane 17:17 02.februar 2014.

    vsi tisti, ki pametujete, da ima policija prav, zavežite. policija tudi kaznuje, ko ne kršite zakonov. tabla za označevanje naseljenega kraja, ki ni črno obrobljena, pomeni, da lahko skozi naseljen kraj pelješ 70 km na h. mene so ustavili in ...prikaži več rekli, da sem za 20 km na h prekoračil hitrost v naseljenem kraju, seveda mu nisem dal prav, na koncu sem ga vprašal, ali on sploh pozna zakon, ali me kaznuje za nekaj, kar nisem zagrešil namensko. ko sem mu rekel, da bom poslikal vse, policijsko vozilo, kraj ustavljanja in tablo brez črne obrobe za naseljen kraj, mi tudi tega ni dovolil in sem moral poklicati 113 zaradi nadlegovanja policaja na terenu, na koncu sem komaj živ dosegel da me niso kaznovali patrulja, ker sem dihal iz ozračja sveži zrak...tudi oni se naj držijo reda

  • jgm 14:27 04.februar 2014.

    Zadnjič sem se skozi celo Litijo izjemoma peljal 70, čeprav se vedno držim omejitev. Vozil sem namreč za policaji, ki so ravno tako peljali 70. Oni lahko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.