Slovenija
165 ogledov

"Slovenko ozmerjali s prostitutko"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chamil 17:06 29.januar 2013.

    Tako zanimive razprave na zurnalu se nisem videl. Pa čeprav so stoplove izjave razen spodnje retardirane in neobjektivne.Balkanska policija je tudi v Slovenistanu, saj smo v sloveniji točna geografska delitev da je balkan južno od česarkoli že ...prikaži več nikogar ne zanima, za ves svet je bivša jugoslavija balkan. In lahko se nehamo pretvarjati da nimamo nič skupnega s hrvati.

  • ac-dc 17:18 31.januar 2013.

    Pri -15 so morali ležati na blatu? Mene so pri fiziki učili, da voda začne zmrzovati pri 0 stopinj. No ja, morda je na jugu to drgač...

  • Stolp 09:57 29.januar 2013.

    Taka sreča lahko doleti vsakega zato le pridno še naprej hodite k hrvatom na morje.

  • allstarr111 10:25 29.januar 2013.

    Ta dogodek nima veze ne s Hrvati ne morjem ne politiko, ima pa veze z razvpitim globalnim bajkerskim združenjem, ki si ga očitno hraška policija ne želi na svojem ozemlju, preveč slabih izkušenj po svetu pač.

  • chamil 12:07 29.januar 2013.

    stolp samo ti si res majmun zaradi takih se vse to dogaja

  • vili.manili 12:11 29.januar 2013.

    Ti si verjetno iz SDS?

  • Roman 12:17 29.januar 2013.

    Stolp, res si neumen in daješ takšne neumne komentarje.Ja, hidim k njim na morje in bom še hodil, ker mi je lepo. Z mano so vsi prijazni, pri njih sem vsako leto najmanj 3 mesece in še nisem imel ...prikaži več slabih izkušenj.Veš, to je tako: če si ti dober z njimi, so tudi oni s teboj.

  • Žurnalček 12:55 29.januar 2013.

    Popolnoma pravilno. Ve se kaj ta skupina dela in kako trguje povsod po svetu. Če se želijo izogniti takim stvarem v bodoče , naj se preimenujejo v " Colibri " , pa jim ne bo treba revćkom ležati na snegu ...prikaži veču in mrazu. In to mi naj bi bili sloviti Angeli. SERONJE ne pa strašni Angeli! Ja moka je visokodobičkonosen posel

  • srecko31 13:01 29.januar 2013.

    Ti idiot kar hodi k njim,pa ostani tam kar celo leto.V kakšni si sploh službi,da 3 mesece preživiš pri njih.Praviš,da so prijazni,za tebe so ker se ponižuješ in nakladaš svojo srbohrvaščino, in šimfaš Slovenijo samo,da si jim čimbolj všeč.Jaz Hrvate ...prikaži več dobro poznam in mi jih ne moreš prodat.

  • vili.manili 13:12 29.januar 2013.

    Saj veš, kam je v zgodovini pripeljalo takšno razmišljanje, kot ga imaš ti, ko nekdo cel narod označi z nekimi negativnimi lastnostmi?

  • vili.manili 14:43 29.januar 2013.

    Moje vprašanje je bilo namenjano Stolpu.

  • klincek 14:47 29.januar 2013.

    srečko31ssIDIOT SI TI

  • paraglider 14:55 29.januar 2013.

    ma si ti munjen al kaj ,,bedak butast k nima sto pik s hišno številko skupi če je ta 99,9.a veš kdo je golazen ,,,bedak k kaj takega napiše

  • paraglider 14:58 29.januar 2013.

    no jozek k si tok smart,,pa ti veš da so to nekateri posamezniki ne pa popolnoma cela družba,in kaj takega se ne dogaja po zborih,,takih racij si je dovolijo po celem svetu ,,,idioooot......

  • Stolp 15:21 29.januar 2013.

    ali Skadarlije ali pa v zadnji palanki kjer se spotoma ustaviš na janjetini ali čevapčičih in še malo pošetaš po mestecu

  • Jure Murn 20:48 29.januar 2013.

    kako tipično slovensko. hrvat pove, da ima problem, slovenci se pa med sabo skregamo. :D

  • allstarr111 14:04 29.januar 2013.

    Nisem iz SDS ipd. ampak sem bil malo po svetu in vem da HA niso humanitarci, no verjetno niso vsi, ampak imajo strogo strukturo kot vojska in tudi delujejo tako, in tudi ustanovili so jih veterani, z leti se je ...prikaži več zadeva izrodila v dokaj donosno kriminalno organizacijo in podobne bikerske skupine tudi, ne vse ampak vsaj največje. Malo se pozanimaj in ti bo jasno za kaj gre.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 13:25 29.januar 2013.

    Te motoristične izjave so pa res za auspuh privlečene, namreč: kako lahko ta motoristična kao-inteligenca obleži v blatu (ali snegu), ko pa je zunaj 15 stopinj Celzija pod nulo, ko je vse trdo kot auspuh?!!! In kako je mogoče, da ...prikaži več so zjebali tudi nosečnico? Najbrž ni bila ravno v septembru (t.j. v 9. mesecu), bolj imam občutek, da se je ravnokar dala dol z najgršim kao-motoristom, in že devetič v istem večeru kao-zanosila. Kurc vas gleda, motoristi, vi ste res ena izprijena in predvsem agresivna golazen, ki s ferplejem nima popolnoma nobene zveze. Fentite se na prvem ovinku!!!

  • feferon 13:25 29.januar 2013.

    No ja, nosečnica na motorju pa vendarle ni zdravo. Izgovor in naslov je pa dober...

  • chamil 13:35 29.januar 2013.

    srečko taki kreteni kot si ti, ki iz kakršnih koli novic s hrvaške komentirajo na tak način bi jih bilo treba iztrebiti. se mi zdi večji problem da so slovenistanci ponižni do avstrije in italije kot pa njihov ...prikaži več 'pogum' do hrvaškeKdaj boš ugotovil da če že ima slovenija s kom kaj skupnega je to hrvaška. poglej malo komenatrje na 24sata v zvezi s to temo... in boš videl da tudi oni obsojajo tako bajkerje kot policijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.