Slovenija
166 ogledov

"Slovenko ozmerjali s prostitutko"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 15:21 29.januar 2013.

    Bom v enem postu odogovoril svojim oponentom spodaj:1. Evropska policija tudi s kriminalci in najhujšimi razgrajači ravna po predpisih. Silo uporablja res kadar se tisti ki je v postopku upira ali pa celo ogroža policiste. Balkansk policija je ...prikaži več drugo.1. Kar se tiče obiskovanja Hrvaške: načeloma ne hodim samo na morje ampak še kam drugam in to ne samo Hrvaška ampak kar cel Evropa. Nekajkrat sem seveda bil tudi na Hrvaškem. Ja, tudi do mene so bili prijazni, ustežljivi,... So pa včasih malo čudnega karakterja. Če so izven turistične in po duši mediteranske istre in dalmacije res manj komercialni in vsiljivi so pa po drugi strani rahlo zateženi in kar nekako držijo stereotipi o purgerjih in podobno. Nekako imaš občutek kot da si zaželen samo tam kjer te lahko turistično ocurijo, povsod drugod v manj ali celo neturističnih delih te pa kar nekako čudno in sumljvo gledajo. V tem pogledu so mi Srbi in Bosanci bolj simpatični. Tam si dobrodošel kjerkoli: sredi Baščaršije

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.