Slovenija
36 ogledov

Stali v vrsti za hrano

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bučka 00:00 20.december 2012.

    bravo za tak argumentiran komentar

  • dragec 12:49 20.december 2012.

    kaj, če bi vprašali Janšo, Peterleta.....

  • varan 19:16 19.december 2012.

    Z Notranjsko in Primorsko ni nič narobe, narobe je s falango, ki prihaja od tam.

  • Bučka 16:44 19.december 2012.

    za cigarete in štrihane lase se pa najde denar.. prava revščina je skrita za štirimi stenami..

  • varan 16:45 19.december 2012.

    Protestniki!Odstranite to notranjsko primorsko falango, ki se je nagrmadila v centru Slovenije, v vodstvu države,ustavnem sodišču!! Odstavite jih! prekličite diplomatske odnose z velesilo Vatikanom! Odprite skrivnostna pota povezav med mafijami in čuvarji skrivnosti.

  • pepe 17:05 19.december 2012.

    Mene pa moti vozni park s katerim so prišli po fasungo. Nekaj tu ne štima!

  • Bučka 17:19 19.december 2012.

    Se strinjam, da moraš biti urejen. Ampak urejenost sta voda in šampon. Veliko sivih las pa tele punčare še nimajo...

  • titty 17:21 19.december 2012.

    varan: Kaj je narobe z Notranjsko in Primorsko? Ne razumem prav dobro kaj bi hotel povedat.

  • Ban Ana 17:21 19.december 2012.

    ma ja, kaj še avto morejo prodat, da bojo še za avtobus dajali ko bo treba po pakete???

  • Drago Jakopin 17:44 19.december 2012.

    Sem danes vidu s kasnim avtom je prišla ženska VW passat novejši letnik o katerem lahko jaz sam sanjam lahko pa delam po cele dneve

  • Jelena Pocajt 18:18 19.december 2012.

    Bučka (in ostali), ni rečeno, da imaš prav...Svoje tri sosede peljem do rdečega križa s svojim avtom (Mercedes), ker nimajo svojega...

  • punca05 18:30 19.december 2012.

    Jelena Pocajt...tle se strinjam s teboj....Poznam pa tudi take, ki gredo po robo, ker so pač obsedeni, da morajo imeti vse, kar se deli zastonj

  • Fertel 18:59 19.december 2012.

    Poznam situacijo v mestu in vas je lahko sram takih pripomb in norčevanja iz nesreče drugega. Kljub temu ti ne želim, da končaš tako kot tile reveži.

  • bla_blabla 19:58 19.december 2012.

    Fertel si ziher da jo poznas??? Jaz sem osebno govoril leto dni nazaj s clovekom ki dela tam. Mi je lepo povedal kaki vse folk hodi....z novimi avti vredni po 20k evrov, folk ki robo potem prodaja na kramarskem, se ...prikaži več ej tut nekdo nasel, od katerega partner je imel gostilno in se moka in cuker lahko fajn porabita. Je tudi rekel da vcasih vrezejo celi kontejner obacil stran, ker jih ljudje nocejo...hocejo firme ne pa kr necesa. Velik % folka ki pride majo....se vecji % ljudi ki nimajo pa ne pride, ker jih je sram. Tak da ocitno nimas pojma.

  • MeršolLingvist 20:30 19.december 2012.

    Narobe. Tole je posledica nenehnin blokad Negativne Slovenije in njenih satelitov.

  • KOJAK 20:51 19.december 2012.

    IDIOT ŠT. 1 Če bi mel kaj soli v glavi bi vedel, da so krivci za trenutno stanje LEVI in DESNI politiki, ki jih taki naivneži kot ti volijo!

  • KOJAK 20:54 19.december 2012.

    pepe = bebo bi bil bolj prav naziv zate... najbolje da prej vse prodajo, tut gate in šele potem pridejo po pomoč nagi in bosi!

  • KOJAK 20:55 19.december 2012.

    TI PA SI BRAVA BUČKA... PRAZNA BUČA

  • zokius 21:42 19.december 2012.

    Po pomoti sem ti dal plus. Takim kot si ti na štajerskem pravimo hepan.

  • feferon 17:15 19.december 2012.

    saj ne rečem, da nekateri tole izkoriščajo, ampak dejstvo je da ti znajo na zavodu lepo v obraz povedati in jih prav nič ne briga od kod boš vzel denar, da se moraš urediti, ko greš na kakšen razgovor. Torej, ...prikaži več če si ženska pobarva sive lase še vseeno ni izkoriščevalka sistema!pravi izkoriščevalci sedijo v parlamentu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.