Slovenija
36 ogledov

Stali v vrsti za hrano

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zokius 21:42 19.december 2012.

    Po pomoti sem ti dal plus. Takim kot si ti na štajerskem pravimo hepan.

  • zokius 21:42 19.december 2012.

    Sramota za naše politike. Ne glede katere barve ali s katerega pola so. Tu je živ dokaz, kam smo prišli.

  • Senior 23:22 19.december 2012.

    Kakšna sramota za nekoč cvetočo Slovenijo, danes pa obubožano do skrajnosti. POLITIKI, A VAS NI NIČ SRAM ? BANDA KRETENSKA, ALI VIDITE KAM STE NAS PRIPELJALI ?VOLUHARJI!

  • Senior 23:25 19.december 2012.

    Mogoče pa auto ni bil njen, ampak od ljubimca.

  • Senior 23:28 19.december 2012.

    A si mislil novega predsednika države?

  • titty 07:40 20.december 2012.

    Če bi bilo po Sloveniji tako kot je na Primorskem in Notranjskem, potem bi res bila Slovenija druga Švica! Tako pa zaradi takšnih šturlastih mon kot si ti je situacija taka kot je! In poleti ne hodi čez notranjsko na ...prikaži več primorsko, ker si falanga, ostani doma!

  • mia 08:28 20.december 2012.

    in naj jo on vzdržuje. tudi poročeni morajo skrbeti za partnerja v dobrem in slabem

  • mia 08:39 20.december 2012.

    hvala v njihovem imenu

  • puys 09:26 20.december 2012.

    Vpšašaj Pahorja zakaj nas je pripeljal do roba. TI ljudje stojijo v teh vrstah že več let.

  • puys 09:29 20.december 2012.

    Avto te stane vsaj 1000 eur na leto... za ta denar si preskrbljen vsaj 3 mesce.

  • privat 09:32 20.december 2012.

    treba je poslati našega Pahorja po pakete naj jih odnese seboj v parlament...

  • puys 09:34 20.december 2012.

    To z cigareti bo kr držalo ja. Za škalo čikov dobiš že skoraj en topel obrok na gostilni!

  • puys 09:35 20.december 2012.

    V gostilni sem mislil :)

  • dragec 12:37 20.december 2012.

    Narobe ---- JJ, ministri, poslanci, državni svetniki, sindikalisti ---- vsi oni bi stali v vrsti, Pahor bi jim delil pakete 8ali vrečke) s hrano.

  • Miro Zumer Prerokovanje 17:47 20.december 2012.

    TUDI MARIBORSKI REDARJI SE PRIDRUŽUJEJO AKCIJI DELITEV HRANE VOZIJO IZPRED KARITASA VOZILA LASTNIKOM UPRAVIČENCEV HUMONITARNIK PAKETOV Z PAJKOM NA SNAGO VSAKA ČAST JIM SKRBIJO ZA RED PA SKUBIJO ŠE TAKO UBOBOŽAN NAROD Z ČESTITKO ZA NEPRAVILNO PARKIRANJE DENARNO NAMREČ SNAGA ...prikaži večNO NAMREČ SNAGA PA POBIRA VOZNINO PA LEP DAN NAPREJ REDARSTVU DA NE BOSTE POD NORMO GOTOFI STE

  • franke 18:37 19.december 2012.

    JANŠA TLE SE VIDI TVOJA BLAGINJA,KO ČAKAJO V VRSTI ZA HRANO. KOT DA SMO V DRUGI SVETOVNI VOJNI, ALI NEKJE V AFRIKI. NIKDAR ZA ČASA TITA NISMO BILI LAČNI .TI TO KAJ POVE??????

  • pepe 06:56 20.december 2012.

    KOJAK, bebo si ti !!! Sam sem bil dvakrat v krizi, prvo kaj sem naredil sem prodal avto, s tem denarjem sem pregural. Verjetno si eden tistih, ki kompenzirajo nizek IQ, s kubaturo avta.

  • titty 07:37 20.december 2012.

    pepe: zakaj misliš, da to kar ti narediš je najpravilenjše in da imajo vsi isto situacijo in da bi morali delat tako kot ti? Za koga se imaš?

  • mia 08:39 20.december 2012.

    zaradi takih vodij, ki prihajajo iz primorske in notranjske, kljub 30 let delovne dobe si morja ne morem privoščiti.

  • titty 09:57 20.december 2012.

    Oprosti, vodja prihaja z Dolenjske - on ti kroji usodo! Se pravi, pojdi na Dolenjsko na dopust!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.