Slovenija
233 ogledov

Vodstvo RTV Slovenija se je odzvalo na peticijo o neplačevanju naročnine

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:18 04.maj 2016.

    Ma dej krneki. Rab se nepristranski medij, sam na tem mediju so tud pijavke ki ne prispevajo k slovenski kulturi, so ljudje ki životarjo na RTV-ju. Na drugi strani pa ni prav da mora to plačevat vsak posebej. To bi ...prikaži veči morala država plačevat iz proračuna. Ampak ta postavka bi morala biti nižja. Ne pa da se neke zvezdnike dodatno plačuje ki so pol stalno napopani na to javno tv. Sam sj v Sloveniji je itak vse tko da se vse napopa posamezniku, vsak strošek. Ker je proračun preveč obubožan zarad kradljivcev.Ampak tale rtv prispevek je preusmerjanje pozornosti od glavnega problema: od korupcije in nepotizma. prosim da se podpisniki tako resno lotite tud korupcije.

  • Darko 00:30 04.maj 2016.

    Dargi moji vodilni, res ste pomembni pri ustvarjanju programa. Ne razumem, da je 2000+ zaposlenih za vse to kar ustvarite in ni mi jasno zakaj moram 2x plačat, prvič kot davkoplačevalec in potem še kot prispevek. Za ta program mislim, ...prikaži več prepričan sem, da lahko s pol manj ljudmi in dobro organizacijo naredite enako minutaža programa. Delat je treba. Poslat ekipo v MB namesto koristit tisto v MB je samo ena varianta privarčvanega evra.

  • pisava 08:04 04.maj 2016.

    To pomeni, če nisi rdeč si belogardist. Daj opranoglavec začni razmišljati s svojo glavo.

  • jozicamurn 14:25 04.maj 2016.

    Še sami na RTV ne znajo povedati zakaj moramo dejansko to plačevati in se izgovarjajo na nekaj kar ponujajo že skoraj vse televizijske hiše pri nas.Zakaj bi gledali neobjektivne pro-ameriške novice in za to še plačevali?Nekoč je bilo ...prikaži več tako, da so oni imeli antene, sedaj pa imamo več firm (tudi tujih) in pa satelite.Definitivno sem za ukinitev plačila položnice za RTV, saj prenos eurosonga in drugih homoseksualnih oddaj ne odtehta mojih 12 eur in sama ponudba serij, filmov, prenosov je enostavno zanič in hkrati nezanimivo. Če je pa to njim plačevanje za kulturo potem se sprašujem kakšno kulturo bomo imeli pri nas? Multikulturalizem nam slovencem ne bo prinesel nič dobrega.

  • glicinija 19:13 03.maj 2016.

    znajo groziti, ne znajo pojasniti, zakaj so izgubili točno določene posnetke

  • glicinija 19:15 03.maj 2016.

    jaz včasih napišem komentar, ki je res subjektiven, a ne žaljiv ali sovražen, takoj izbris. Kasneje enako samo zamenjam politično stran, ni izbrisa

  • Avatar Leon
    Leon 19:35 03.maj 2016.

    Kaj počne nekdanja varuhinja pravic RTV gledalcev Miša Molk ?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:41 03.maj 2016.

    RTV prispevek je prikriti davek. Vse ostalo je sprenevedanje. RTV SLO pa naj se odloči ali je komercialna ali javna. Če je javna, ne more imeti reklam. Če je komercialna, pa ne more zahtevati, da plačujemo prispevek, če je ne gledamo.

  • se_eden 20:12 03.maj 2016.

    mene moti samo to, da ne predpostavljajo, da se lahko nekomu življenje postavi na glavo. in da iz lastnika stanovanja, električnega priključka, lahko postane brezdomec. in zato, ker ga imajo enkrat v evidenci, ga še vedno tretirajo kot naročnika. ja, ...prikaži več seveda imaš možnost, da podpišeš izjavo in to potem vsake tri leta jovo na novo...

  • prrotti 21:48 03.maj 2016.

    Začelo se je, začelo se JE, tudi ta, tudi ta rudeća levičarska mafijska javna hiša bo padla,, JE

  • Plavi-mil 21:51 03.maj 2016.

    Se že bojijo za svoje rdeče riti, na tej Hanzi TV so parkirane vse generacije od dedov do vnukov, do danes zagotovljena služba za te priviligirance, še malo pa bo tudi tega konec.

  • prrotti 21:52 03.maj 2016.

    NE POZABITE DA JE VSE SKUPAJ ZAČEL GOSPOD JANEZ JANŠA Z NEPLAČEVANJEM TE RUDEČE MAFIJSKE GREZNICE, SMMMMRDI

  • Mombly Pilot 22:17 03.maj 2016.

    Kako se BELOGARDISTI jočete IMATE sedaj svojo TROBILO TAKO DA ......

  • Mombly Pilot 22:20 03.maj 2016.

    BRAVO PODPIŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Mombly Pilot 22:21 03.maj 2016.

    PODPIŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Mkovac22 22:40 03.maj 2016.

    Kaj ti si še v partizanih? Ah, saj se res ni nič spremenilo zadnjih šestdeset let. Na oblasti isti revolucionarji.

  • valerijakregar 22:50 03.maj 2016.

    STOP TEJ GREZNICI !upam in želim si, da bi poslej mnogi od tam zaposlenih slabo spali !!!!!http://www.pravapeticija.com/zahtevamo_ukinitev_15240_letne_prisilne_rtv_lanarine_-_rtv_pr

  • Zmago 23:06 03.maj 2016.

    Torej davek naj obračunava DURS !!!

  • Darko 00:23 04.maj 2016.

    To pa ne drži izRodek, ta zakon vezan na plačevanje RTV prispevka kot lastnik el.števca in nima veze z Grimsovim zakonom. To je LDS speljal, da ne bo pomote.

  • vzev 22:51 03.maj 2016.

    Zakaj moram plačevati RTV naročnino, če pa ne gledam. Naj jo plačuje tisti, ki jo gleda. Kakšno obveznost do naroda, če pa jo narod ne gleda. To je tako, kot da si država izmisli, da mora vsak državljan plačevati cestnino ...prikaži več za avto, čeprav sploh nima avta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.