Slovenija
236 ogledov

Vodstvo RTV Slovenija se je odzvalo na peticijo o neplačevanju naročnine

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • se_eden 20:12 03.maj 2016.

    mene moti samo to, da ne predpostavljajo, da se lahko nekomu življenje postavi na glavo. in da iz lastnika stanovanja, električnega priključka, lahko postane brezdomec. in zato, ker ga imajo enkrat v evidenci, ga še vedno tretirajo kot naročnika. ja, ...prikaži več seveda imaš možnost, da podpišeš izjavo in to potem vsake tri leta jovo na novo...

  • Zmago 23:03 03.maj 2016.

    Ma kaki on. Eni se že desetletja NE Strinjamo s tem posiljevanjem, pa nam grozijo, izsiljujejo in RUBIJO. ;-\In ta bagra te kasira zato ker imaš TV sprejemnik ?? Seveda ga imam in gledam kaj meni paše in ...prikaži več ne s čem me ti idioti posiljujejo.

  • valerijakregar 08:48 04.maj 2016.

    Imamo eno sodelavko, s katero se že šest mesecev pogovarjamo, kaj bi delala.« Vsi, ki so bili na novinarski konferenci, so menili, da govori prav o Molkovi.p.s.: iz članka v slovenskih novicah---------------------------------------------------vprašanje za našo "sveto ...prikaži več kravo" od rtv-ja :koliko je v vseh teh mesecih za svoje "premišljevanje" prejela na svoj račun zgoraj omenjena !!!!!!!!!ker jo plačujete na račun nas davkoplačevalcev, se ne morete sklicevati na tajnost podatkov !in koliko je še takih , dobro plačanih "mislecev" na vaši plačilni listi !!!!!????????DOVOLJ JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • JT_Thomas 09:37 04.maj 2016.

    Zakaj, ČE PLAČUJEM, moram še gledati REKLAME, ki jih količinski ni NIČ MANJ, kot na komercialnih televizijah. Ali reklame ven, ali pa prispevek ukunit. Preprosto ane? NITI NE, KER POHLEP NE POZNA MEJA. Tukaj je pa parkirišče kadrov, ki so ...prikaži več po vezah prišli do služb...

  • Ronald Reagan 10:17 04.maj 2016.

    Zaradi mene ima lahko JJ tudi dve televiziji...ali pa sto...bolimequrac če bo brezplačno...Samo toliko...

  • erikkk 12:55 04.maj 2016.

    Vsekakor bio bilo treba uzakonit da si vsak izbere in plača kaj bo gledal .. tud men se RTV naročnina zdi vsiljeno plačilo ... ogromno ljudi ji sploh ne gleda pa kljub temu plačuje

  • PPiikkaa 19:19 03.maj 2016.

    Na RTV Slovenija ne znajo npr. povedati, zakaj se oddaje na prvem programu vedno, ampak vedno, začnejo z zamudo. Izgovarjajo se na reklame, ki menda morajo biti, pa jih menda prav zaradi reklam odnese v zamudo. Ne razumejo, da ni ...prikaži veči vljudno, če se norca delaš iz ljudi, ki jih plačujejo. Ne razumejo, da jih plačujejo lastniki električnih priključkov, prisilno in se ne zavedajo svoje dolžnosti do odjemalcev električnega toka.

  • valerijakregar 22:59 03.maj 2016.

    takole plačujemo tale stari "ološ", ki je že zrel za penzijo ! !po navedbah spodnjega vira je zaposlenih 216o osebkotov !http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/bo-pocela-misa-molk

  • Mario Varkaš 01:19 04.maj 2016.

    Kaj naj rečemPred leti ko sem bil še najemnik sem jih klical in jim razložil da nimam tv-ja ter da nism lastnik ...Njihov komentar na vse to je bil:Ali imate avto?Ja in kaj pol če ga ...prikaži več mam No v avtu imate radio ki ga poslušate in ker smo Radio televizija je treba za radio v avtu plačati prispevek ter naj se ne pritožujem...KR NEKI

  • nostradamus 05:15 04.maj 2016.

    ko macku v tem primeru RTV stopis na rep zacvili zakaj placevati nekaj pod prisilo ?1.ne spremljam rtv slovenije - placujem 2.ne poslusam radija v avtu -placujemplacujemo pod prisilo cemu ? ce bi rtv poskrbela za dober ...prikaži več in vsecen program bi ne bilo toliko negativnega odziva tako pa se na rtv placuje balast ki hodi v sluzbo samo z razlogom da bodo dobili placo saj vedo da jih gleda in poslusa bore malo slovencev a vazno je da placujejo nekaj cesar sploh ne uporabljajo gospodje na RTV-ju malo se zamislite in poglejte resnici v oci.

  • Zmago 08:16 04.maj 2016.

    Mrš v gošo, hrastovo lubje glodat !!https://www.youtube.com/watch?v=9VgKExMmMtE

  • ginko 08:49 04.maj 2016.

    Tako je, ko ti vlada komunizem iz murgel. Če ne, rubež z njihovim pravosodjem - pa si po njihovem - gotof.

  • Avatar praufo
    praufo 10:05 04.maj 2016.

    Je pa res, glede reklam, da so vsepovsod prisotne. Oglaševanje je danes ogromen biznis in večina medijev od tega živi. Tudi časopisni recimo. Ampak razlika je tem, da ga kupiš in plačaš ali pa ne. NI OBVEZNO KUPIT REVIJE, ki ...prikaži več je lahko tudi polna reklam. RTV je pa obvezen, ampak oni se sklicujejo na to kaj vse pokrivajo. RTV je definitivno ostanek socializma in v taki obliki ne more več obstajat.

  • HappyBunny 10:43 04.maj 2016.

    Največji problem Slčovenije so paraziti. RTV naročnina je en zelo lep primer teh parazitov. Zakaj bi se ti paraziti matrali in delali, če imajo veze in lahko delajo nič, pa imajo lepo življenje in lepe dinarčke. Seveda na kak način??? ...prikaži več Pod prislilo državljanov, da plačujejo nekaj kar ne uporabljajo. Že zdavnaj obstaja internet, komercialne televizije, vse brezplačno, mi pa pod prisilo plačujemo nekaj kar ne uporabljamo. Saj smo v kapitalizmu, če imaš dobro stvar ali uslugo jo boš tudi dobro tržil. Lahko je tako, plačaj ali pa se ti bomo vsedli na račun!!! Mogoče, bi tudi uvedli kakšen zakon, da trgovina prodaja zrak in ga mora vsak državljan obvezno kupit za 30 evrov mesečno, če ne se bodo vsedli na račun in premoženje.........

  • prrotti 12:01 04.maj 2016.

    veš kdaj je to bilo, ti sibil tudi star dve leti sedaj si pa 30 ali manj ali več ?????

  • Ivan Žmauc 14:30 07.maj 2016.

    TVS ne gleda za radi mene jo lahko ukinejo-nimajo nič pametnega

  • Avatar Leon
    Leon 19:30 03.maj 2016.

    Nikjer ne zasledim trenutne številke plačnikov RTV prispevka ? Lani v enakem času ; Gospodinjstev, ki plačujejo RTV-prispevek, je vsako leto več. Aprila letos 2015 je mesečni prisepvek plačevalo že 603.635 slovenskih gospodinjstev. To je 7.696.346,25 € na mesec ...prikaži več krat 12 mesecev ..............92.356.

  • Ferluci 19:30 03.maj 2016.

    Frutleki: "Letno predvajajo več kot 52.000 ur dnevnoinformativnega.." mogoče. Pozabili so pa napisat, da je skoraj polovica teh ur reklam in da te ure nabija več kot 1900 zaposlenih in še kup zunanjih sodelavcev.

  • Avatar Leon
    Leon 19:33 03.maj 2016.

    ...............prišel je škrat ........to je 92.356.155 € . OGROMNO DENARJA v času ko vsi varčujemo na RTV zapravljajo in se delajo ,da nekaj delajo !

  • se_eden 20:12 03.maj 2016.

    mene moti samo to, da ne predpostavljajo, da se lahko nekomu življenje postavi na glavo. in da iz lastnika stanovanja, električnega priključka, lahko postane brezdomec. in zato, ker ga imajo enkrat v evidenci, ga še vedno tretirajo kot naročnika. ja, ...prikaži več seveda imaš možnost, da podpišeš izjavo in to potem vsake tri leta jovo na novo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.