1674 ogledov

Smešno! Takšen avtogol si je zabil Juventus

Domenico Berardi Profimedia
Nogometaši Juventusa doživeli prvi poraz.

Nogometaši Juventusa so v 5. krogu italijanske lige doživeli prvi poraz in zamudili priložnost za skok na vrh lestvice. V gosteh pri Sassuolu so izgubili z 2:4.

Sassuolo je prvi polčas dobil z 2:1, potem ko sta v polno zadela Armand Lauriente in Domenico Berardi, Juventus pa je prišel do zadetka po zaslugi avtogola Matiasa Vine.

V drugem polčasu je najprej Federico Chiesa izid poravnal na 2:2 v 78. minuti, a že štiri minute zatem je domača zasedba znova vodila po golu Andree Pinamontija.

Vse upe Torinčanov je ob koncu dvovoja končal precej "smešen" avtogol Federica Gattija v 95. minuti. Ta je namreč v lastno prazno mrežo poslal žogo po podaji vratarja Woyciecha Szczesnyja, ki je ostal precej zunaj svojih vrat po izvedbi prostega strela.

1. Inter             4  4  0  0 13:1 12
 2. Milan             5  4  0  1 10:7 12
 3. Lecce             5  3  2  0  8:4 11
 4. Juventus          5  3  1  1 11:6 10
 5. Frosinone         5  2  2  1  8:7  8
 6. Napoli            4  2  1  1  8:5  7
 7. Torino            4  2  1  1  5:4  7
 8. Fiorentina        4  2  1  1  9:9  7