Slovenija
346 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vrtnica 19:58 13.november 2012.

    Zatežena mama....kakšen odnos do živali je privzgojila otroku,me zanima?Pri nas že 30 let živimo s psi v hiši,imamo čisto še bolj kot kje drugje,kjer nimajo živali,otroci niso nikoli zboleli,nimajo nobenih alergij,čeprav so pogosto dobili kakšen moker poljubček od psa.

  • leši 20:05 13.november 2012.

    al pa oni nje ne;)

  • Maja Dolinar 20:08 13.november 2012.

    imam prijateljico ki se izredno boji živali vendar svojega sina kljub temu poskuša spraviti v stik z njimi in nanj ne prenesti svojih fobij. Menim, da ljudje, ki imajo take poglede kot ta "zaskrbljena mama" v svojem življenju niso imeli ...prikaži veči kaj dosti stika z živalmi in ga zaradi nekih svojih miselnosti tudi nočejo. Upam le da tega strahu ali gnusa ali kar koli že goji proti njim ne bo prenesla na svoje otroke.

  • hallo 20:19 13.november 2012.

    Še enkrat, to niso terapevtski psi...malo poglej slike, bil bi tam, pa bi se prepričal..od vseh je morda bil eden ali dva, ostali so prišleki....sem ravno prišel mimo, ko se je to dogajalo, celo sosed je svojega pripeljal pa ni ...prikaži več nikakršen terapevtski pes...to so buče, direktorica očitno zavaja ljudi s temi terapevtskimi psi=

  • Miso Sapec 20:29 13.november 2012.

    Da se psi lahko udeležijo tečaja za terapevtskega psa morajo imeti najprej zaključeno šolanje A B in BH (za laike, poslušnost na vrvici, broez vrvice in socializacija v urbanem okolju) . Vsekakor pa ne gre za "neke pse pripeljane od.." ...prikaži več Poleg tega vsi vodniki psu obrišejo tace pred vstopom v vsako ustanovo, kar za večino obiskovalcev ne bi mogli trditi, pa tudi psi ležijo na brisačkah, ki so del obvezne opreme. Da pa gre za konstrukt, dokazujejo že slike. Najprej nekdo slika, nekaj, kar mu ni všeč, potem pa otrok po navodilu briše z brisačko po tleh....

  • Simona Lozinšek 20:29 13.november 2012.

    človeška pamet res ne pozna meja, živi primer človeka iz prazgodovine

  • Maja Dolinar 20:44 13.november 2012.

    Moram priznati, da ja imam veliko prijateljev homoseksualcev in se jih ne sramujem, ker so zelo dobri ljudje. Drugače pa ne razumem kaj ste hoteli povedati s to primero.

  • Ireth Aredhel Ar-Feiniel 22:44 13.november 2012.

    ....primitivizem na vrhuncu. Lahko sami sebi zaploskate za tak podli in gnusen komentar...res ste lahko ponosni nase! Vsaka vam čast.

  • Sunshine19 23:13 13.november 2012.

    Samo mentalno nestabilna, zelo nerazgledana, patetična oseba lahko zastavi takšno vprašanje.

  • Majda Cej 08:59 14.november 2012.

    kdor nima rad živali, nima rad ljudi!

  • Iris Smolar 09:00 14.november 2012.

    Človek ostane brez besed....... Žal pa je tako, da je dan danes marsikateri pes bolj čist, kot pa kakšen človek.....pa ne le po duši, to tako ali tako je...... Kot je že nekdo napisal, žal mi je za to "žensko", ...prikaži več, še bolj pa za njene otroke..... ampak kaj čemo, tudi taki primerki so med nami......... Ne zasluži pa si, da bi jo pes povohal........ No, pa sej živali so tako ali tako toliko pametne, da takšne ljudi zavohajo na daleč......... "Mamica", upam da je vaš otrok preživel to pasjo dlako na brisački..... (me zanima če tako vzganjate tudi, če bi na brisački bil kakšen las od tujega otroka...hm....)......

  • toms 09:31 14.november 2012.

    ti imaš terapevstkega psa ja... a lahko ugibam, živiš v Fužinah, Jaršah, ali kakem drugem blokovskem naselju, imaš pa stafforda, rottweilerja, pitbulla, kaj takega, katerega še vzpodbujaš da naj bo napadalen...

  • Romana Stubelj 11:14 14.november 2012.

    sama sem bila pred leti s hčerko v pediatrični bolnici, ko so nas obiskali Ambasadorji nasmeha. Nemogoče je opisati veselje otrok, katerim so popestrili dan v bolnišnici.... Aja, pa nisem opazila, da bi za njimi kdorkoli počistil, hja dejmo no ...prikaži več zdej pediatrijo zapret, ker se je zgodila katastrofa nad katastrofamissTudi sami imamo psa doma, pa se z otroci valjajo po tleh, cukajo, lupčkajo....IN???? Tale in še nekatere mamice majo pa res veliko časa za pritožbe čez vse kar vidijo....upam da majo tud dost dnarja za frizerja, od živciranja bojo hitro osivele ;P

  • Iris Smolar 11:30 14.november 2012.

    Poleg tega, da si primitvna oseba, si tudi nepismena.... Moje ime je Iris, in ne Ines...... Jaz ne vodim psa ne otroško igrišče (čeprav bi otroci tako želeli), niti v trgovino....niti v bolnico..... Govorimo pa o posebnih psih, terapevtskih, ki ...prikaži več opravljajo dobro delo.....pravtako so na tem svetu ljudje, ki imajo pse spremljevalce......!!!! Ampak tvoje "široko srce" ne seže do sem.......

  • nati 14:34 14.november 2012.

    Stolp..v AVSTRIJI IN ITALIJI IMAJO PSI PROST DOSTOP V LOKALE IN TRGOVINO,, ne bluzi z nekimi idejami, da imajo uzakonjeno prepoved psa v lokalih in trgovinah..NIMAJO...sem sama vprašala v avstrijski Ikei, če lahko psa vzamem s sabo in me je ...prikaži več prodajalka samo čudno pogledala in rekla SEVEDA LAHKO...ničesar ne veš in samo pišeš neke neumnosti!!!!!!!!!

  • srečka 19:59 14.november 2012.

    Hkrati pa vam želim, da v življenju nikoli ne bi potrebovali pomoči tovrstnih "zdravnikov" (terapevtskih psov), ker se bojim, da pomoči ne bi dobili, kjub njihovi brezpogojni ljubezni in pomoči. Psi (in živali) to čutijo, vidijo in zaznavajo.Predlagam, da ...prikaži veča si pogledate filme RDEČI NOSKI, HACHIKO in 8 ujetih....pa srečno

  • motherwolf 18:45 15.november 2012.

    Alena primitivna in gnusna si.

  • motherwolf 18:55 15.november 2012.

    jj1 komentar resno motene in nevarne osebe. Taki potem naenkrat eksplodirajo, kot množični morilci, Anders Behring Breivik stila.

  • bla_blabla 17:15 13.november 2012.

    Debil babji!!!

  • BorutK 19:44 13.november 2012.

    V "nerazvitih zahodnoevropskih državah" greš lahko s psom tudi v nakupovalni center, pri nas pa...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.