Slovenija
352 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jgm 00:51 14.november 2012.

    Nimate pojma o psih in jih zatirate s tem, da morajo živeti v hiši. Moj pes zelo uživa, saj sva vsak dan veliko zunaj.Le da jaz ne živim v pesjaku kot vi.

  • jgm 01:11 14.november 2012.

    Pse bi bilo treba vzeti vsem, ki jih mučijo s tem, da jih imajo v stanovanju. Pes se zunaj počuti najbolje, za spanje pa ima dvosobno izolirano hiško, v kateri je tudi pozimi ravno prav toplo.

  • jgm 01:28 14.november 2012.

    Imam tudi jaz terapevtskega psa. Kar pridi ga božat in ko ti bo postrigel nohte, ti bo najbrž le kapnilo, da nimaš kaj rinit v tuje pse.

  • belizajcek 07:50 14.november 2012.

    ma sam strelat take "ogorčene in zgrožene ljudi", umrla boš zarad ene dlake, veš so radioaktivne!!!!!

  • trojka 08:23 14.november 2012.

    debil

  • Stolp 09:04 14.november 2012.

    Zgornji odgovor je bil za Ireth. In seveda niso vsi pasji lastniki vegetarijanci.nolande: če celo azijo šteješ za 20% sveta. Pes je tam tradicionalno na jedilniku, pa seveda tudi pod mizo in v naročju. Zahodna civilizacija je le ...prikaži več ena od vseh. Ne vem zakaj moramo vse soditi po naših navadah.

  • Stolp 09:37 14.november 2012.

    Standardna lajna agresivnih pasjih lastnikov! Pravzaprav takole gre: kdor mojega psa ne porajta ali noče v svoji bližini, nima rad psov torej nima rad živali in kdor nima rad živali nima rad ljudi.Nesmiselnost take logike je pa jasna ...prikaži več vsakemu pametnemu človeku.

  • toms 09:51 14.november 2012.

    Slovenija je tudi dežela z eno napako... Tam živiš ti in nekateri tebi podobni podobni

  • toms 10:03 14.november 2012.

    jst pa mislim da si ti vedno bolj "prfortan"...

  • toms 10:13 14.november 2012.

    @Neja: se strinjam, ampak razlog za to, da jih naj ne bi božal "med delom", je da mu zbiješ koncentracijo, oz. ga pač zmotiš... ne pa kot se je tistile jgm izrazil, ko je rekel, da bo mu nohte postrigel ...prikaži več pes... sorry, to je pač izražanje in mentaliteta enega od tistih iz blokovskih naselij, ki mora imeti ob sebi eno pasmo v stilu rotvajlerja, pitbula, staforda, itd, zato da "žešče zajeban" zgleda...

  • Sunshine19 11:01 14.november 2012.

    A vi berete za sabo kaj pišete? Jaz upam, da ste 12 letnik, namreč, če niste je to resnično zaskrbljujoče.

  • Iris Smolar 11:03 14.november 2012.

    Niko_K_ človek ostane brez besed...... res..... Že drug dan se čudim in jočem zaradi človeške brezbrižnost..... včeraj sem doživela neljubi dogodek na prometni cesti, udeležen tudi en manjši psiček..... Zgodbo sem delila na moji FB strani..... Žal mi je, da ...prikaži veča živim med takšnimi primitivci......

  • Sunshine19 11:03 14.november 2012.

    Se podpišem pod tole. Prav imaš Niko_K_ .

  • Iris Smolar 11:09 14.november 2012.

    Se strinjam Sunshine19

  • Alena 11:12 14.november 2012.

    poglej, poglej nestrpno Ines...renčiš, kot tvoj pes....sem ti povedala, da imam rada pse, ampak ne povsod....potem pa pojdi protestirat, da gredo psi lahko povsod, tudi v bolnice, pa v trgovine, pa še kam...ti si nestrpna, ker ne upoštevaš želje tistih, ...prikaži več ki ne želijo psov povsod....v končni fazi pa bi lahko terapevtski psi imeli vaje v telovadnici...ali je to preveč zahtevno, al kaj

  • Alena 11:14 14.november 2012.

    primitiven si ti s svojim egizmom in nestrpnostjo..torej, če ne maram psa v jedilnici, v trgovini, v bolnici, pa še kje, sem primitivna, al kaj????

  • Iris Smolar 11:28 14.november 2012.

    Govora je o terapevtskih psih!!! .......

  • Alena 11:32 14.november 2012.

    hvala, spoštovani Stolp, vsaj eden, ki razume, kje je smisel...

  • Niko_K_ 11:41 14.november 2012.

    V državah kot je ZDA ali Italija imajo lahko pse v trgovinah. V ZDA sem srečal psa tudi v lekarni recimo. Samo v Sloveniji se najdejo takšni imbecili kot si ti, ki sovražijo živali in s tem tudi druge ljudi. ...prikaži več Da ne govorim o tem, da s kakšno pravico mi rečeš, da sem egoist? Ker želim dobro tudi DRUGIM otrokom in ne hranim takšnega egoizma, kot ti s svojimi vohunskimi eskapadami? Ja bravo...

  • Niko_K_ 11:43 14.november 2012.

    Ti gospod s nickom Stolp pa... Hmm... Bom vesel, če takšnega debila kot si ti v življenju ne bom srečal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.