Slovenija
352 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Maja Dolinar 20:25 13.november 2012.

    čisto iz radovednosti kaj mislite s posiljevati okolico?

  • Simona Lozinšek 20:26 13.november 2012.

    po mojem ti nimaš koga, da ti ga liže in ti takšne bedarije hodijo po glavi

  • Simona Lozinšek 20:28 13.november 2012.

    po moje ti nimaš koga, da bi ti ga lizal, da ti takšne kozlarije blodijo po glavi halo

  • Stolp 20:28 13.november 2012.

    Peljite zaradio mene kamorkoli svojega psa, spite z njim doma v postelji, samo daleč daleč od mene stran...ker če se srečamo in mi ga začnete turiti potem. Ne psu ne bom nič naredu. Žival ni nič kriva če ima debilnega ...prikaži več lastnika. Vi lastniki se pazite!

  • Stolp 20:31 13.november 2012.

    To recimo da nekdo spusti lajajočega psa na tebe ko se ga hočeš otresti ali braniti te pa nadere in skuša fizično napasti! Če pa se ga ustrašiš pa zalajna tisto: sej nou nč naredu! Pri tem stoji in se ...prikaži več ti reži!To je samo eno! Je še kup drugih pasjejebskih for. Razumite da nekateri z vašimi psi nočemo nič imeti. A gre to v vaše glave z IQjem enakim pasjemu?

  • Simona Lozinšek 20:32 13.november 2012.

    zelo dober primer, ko bi ljudje vedeli, koliko nesnage oni puščajo za sabo, pa ne vedo že stik potnih rok pušča mastne madeže, česar se dotaknemo fuj

  • nati 20:33 13.november 2012.

    Neverjetno kakšna sovražnost! Srčno upam, da v življenju ne boste vi ali vaši bližnji slepi ali invalidni in da ne boste potrebovali pomoč, ker potem boste spali s psom v pojstelji in bo zelo blizu vas..

  • Stolp 20:34 13.november 2012.

    Točno to! Noben pes da se mi ne približa! A razumete da nočemo? A gre to v vaše glave z IQjem enakim številki čevlja(za pasjo nogo)?A bo treba s pištolami okoli hoditi. Ne za psa, verjemite mi! Joj, ...prikaži več škoda da nismo v Ameriki!

  • Stolp 20:37 13.november 2012.

    No taki psi iamjo ponavadi boljše lastnike. Vi, navaljivački in agresivni jim dajete slabo ime. Poznama pa nekaj zelo dobrih lastnikov ja. In ti trpijo zaradi tega ker jim vi kvarite ime. Hkrati pa se pritožujejo da vaše odvezane mrcine ...prikaži več nadlegujejo in napadajo njihove pse. Samo da se dela kaos ane pa da si filate energijo pa tudi na račun vaših kolegov lastnikov psov.

  • hallo 20:39 13.november 2012.

    Nihče nima nič proti psom, samo naj bodo tam, kjer jim je mesto, zunaj, ne v šoli, ne v kuhinji!!A pedre mate tut tako radi, pa da posvojita dva toplotca otroka??

  • Stolp 20:41 13.november 2012.

    nati: to se tam razume in je uzakonjeno in vs vedo in spoštujejo! Govorim za avstrijo. Italijani so pa itak eni pazzi!

  • nolande 20:46 13.november 2012.

    zgornji post namenjen "hallo", da nau pomote!

  • Stolp 20:46 13.november 2012.

    No ali so te osebe izjema ali pravilo...no nekje vmes. Sej so tut dobri lastniki. Samo ne vem a se do mene lep0 obanšajo ker me poznajo pa ker me njihovi psi poznajo?Problem je v tem da ima ...prikaži več psa lahko vsak, oprosti če bom spet žaljiv, buksel. Nobenega tečaja, nobenih znanj, nadtzora nobenega, zakoni oprivezovanju ohlapni. V tem smo unikum v evropi. In to ljudje izkoriščajo. Samo da greš čez mejo(avstrija, nemčija) so psi tako lepo privezani.

  • nati 20:48 13.november 2012.

    Maja , ne sekiraj se. Takšni agresivni ljudje, ko nimajo nič pametnega za povedat, hitro najdejo nekaj drugega, kar bi lahko žalili..žalostno

  • manch 20:48 13.november 2012.

    dej umiri se, no ;-))))

  • jgm 21:54 13.november 2012.

    Omenjeni mamici dam popolnoma prav. Terapevtski psi gor ali dol, v jedilnici nimajo kaj iskati.Tudi sam imam psa. Živi v pesjaku in gre lahko v hišo, občasno tudi prespi v njej. A niti slučajno nima vstopa v bivalne prostore.

  • Stolp 21:03 13.november 2012.

    Zgornji odgovor je bil za Tejo.Maja: preveč sodiš po sebe, ki si očitno dobra lastnica. Lastniki agresivnih psov so ponavadi tudi sami agresivni ker je pes ogledalo lastnika. Z njimi se po mojih izkušnjah ne da nič zmeniti. ...prikaži več Da se samo kaj obregneš ob njega ali pa mirno kaj rečeš se bo začel, režati, zasmehovati, dreti ali pa te bo preprosto ignoriral.

  • Maja Dolinar 21:05 13.november 2012.

    Vas lahko vprašam približno v katerih krajih se vam je to zgodilo? Tudi jaz hodim dosti okoli in moram priznati, da na take ljudi ali okoliščine še nisem naletela.

  • Teja Bajec 21:13 13.november 2012.

    Stolp...Serijski morilci?...Če bi jaz imela psa ki je agresiven, bi z njim hodila po vaseh in samotnih krajih KER BI S TEM MANJ TVEGALA in je mn možnosti da koga srečaš, kot pa da ti v mestu po ...prikaži več vsakem skače... Spustijo pa normalno da ga, usak ps se more mal znoret pa zlaufat.Pa tudi jaz se vsak dan sprehajam v naravi, pa poleti grem vsak mesec na kakšen hrib, vekrat tudi s psom, pa še nikoli nisem srečala takših ljudi...

  • BorutK 19:44 13.november 2012.

    V "nerazvitih zahodnoevropskih državah" greš lahko s psom tudi v nakupovalni center, pri nas pa...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.