Magazin
107 ogledov

10 nevarnih, ki jih mora obiskati vsak moški

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bla_blabla 16:04 12.julij 2012.

    lunca00 kaj se cudis, prevajajo stran askmen.com (razlicica zenskega cosmopolitna a.k.a. pranje glave in pisanje neumnosti). kaj 10 nevarnih moramo obiskat...zab, avtov, dreves, sladoledov,.....nesposobni ste tak da vas mora zelo zelo bolet!!! Niste sposobni nslova normalno napisat. <br ...prikaži več />Jasno da je za americane nevarno, kr jih nikjer ne marajo...ce lepo reces da si iz "vzhodne" Evrope te bojo v vecini teh krajev lepo sprejeli. Tudi za vas bo pocasi postalo nevarno hodit po Sloveniji, ker vas bo folk vuni cakal pa nabutal, zaradi gluposti ki jih pisete!

  • lunca00 12:52 12.julij 2012.

    moram reči da so vse države meni osebno zelo zanimive. me je pa malo zmotil naslov članka : ˝10 nevarnih, ki jih mora obiskati vsak moški˝. samo kot ženska, želim obiskati prav vse te države, zato ne vem zakaj naslov ...prikaži več cilja samo na moše. obstajamo tudi pustolovske ženske, niso le moški pustolovci...

  • rivkah 11:21 14.julij 2012.

    Se popolnoma strinjam. Tudi jst sem ženska, pa si želim obiskati vsako omenjeni državo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.