Slovenija
7215 ogledov

10 odstotkov mariborske urgence okužene

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 13:50 04.julij 2020.

    Maske delujejo, če jih VSI nosijo. Kaj njej pomaga maska, če pa je mnogi niso in so trosili virus v notranjih prostorih. Razen posebnih mask delujejo navadne maske na vzajemnem principu. Jaz ščitim tebe, ti mene. Ampak enim tako ali ...prikaži več tako ne bo jasno nikoli.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 14:52 04.julij 2020.

    najbolj bizarno je, da so prvi val zakrivili t.i. zdravniki (ić), enako sedaj drugi val. v času skypa videokonferenc, mailov, telefonov potovati na veselico v ČG, to ni prekršek, to je zločin prve kategorije, to ja za NPU, raziskati kako ...prikaži več so se med seboj naknadno "pokrili" da je šel kao na nek simpozij v epicenter okužb in to v času, ko je celo predsednik države odpovedal srečanje predsednikov na brdu.

  • fiston 17:54 04.julij 2020.

    Ja pri delu je nosila masko..., pri delu so vsi nosili masko, drugače bi se sigurno tudi kak pacient okužil. Verjetno pa ne nosijo maske, ko ne delajo s pacienti, ko kofetkajo (no takrat je niti ne morejo), pa ko ...prikaži več se fu.... Naj ona pove s kom od teh hekimov se je dala dol... Tako bi jim morali nabiti kazni, namesto da bodo plačani zato da doma ležijo.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:41 04.julij 2020.

    Za vse dohtrčke šarlatane,ja ja,u iber šarlatane "BAJA MALI KNINDŽA - Arija nebeska".

  • Avatar ovca
    ovca 14:57 04.julij 2020.

    Mph ce si pismen, maske NE scitijo. Prvo je potrebno znati prebrati,potem pa se Certifikate razumeti 🤑🤑🤑

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 15:05 04.julij 2020.

      ploskoglavka, edina nepismena zafrustrirana starungla si ti. mph je napisal korektno.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:36 04.julij 2020.

      ovca, en + si ti dala sebi... .Ostanejo minusi od strokovne javnosti. Pa kaj se pizdiš,tako je in nič drugače. Komentiranje prepusti nam izurjenim, pametnim profesionalcem. Pelji Jajčka na sprehod,saj praviš,da imaš doma psa. Jooooj,koliko mora to smrdeti v stanovanju,pa dlaka.... .

    • Avatar ovca
      ovca 16:00 04.julij 2020.

      Omas,vodenoglavec,pa ne,da ti je jajo dovolu mavl odpret?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:50 04.julij 2020.

      @ovca,prst v rit pa globok dihat. Ti kar ostani komentirati na portalu,jaz grem danes zvečer ven,z mojimi cimri upokojenci.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 22:22 04.julij 2020.

    Upam da se cim vec drzavljanov okuzi med poletjem, da bomo jeseni zaziveli zopet normalno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.