Avto
62 ogledov

100 prekrškov v 30 kilometrih

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zipo 16:48 07.marec 2016.

    Ko se prižge zelena, moraš iti do sredine križišča, kjer počakaš prosto pot za zavijanje levo! Ne verjamem, da ti je to inštruktor reku, da ne smeš,če ti pa je, je pol pa zanič inštruktor!!!

  • Avatar Leon
    Leon 12:14 07.marec 2016.

    Proizvajalcem avtomobilov predlagam odstranitev smernikov ,saj jih polovica voznikov ne uporablja ! Pri tem bi lahko prišparali kakšnih 1000 € .

  • mymind 20:34 07.marec 2016.

    No, za začetek naj jih odstranijo voznikom Audijev. Sploh tistim s temnimi stekli in praviloma starimi +10 let :)

  • KOJAK 22:13 10.marec 2016.

    V Ljubljani več kot pol voznikov ne zna zapeljati v križišče pri zavijanju levo...

  • Lavdan 11:51 07.marec 2016.

    Bravo in PREBIL si se v Ljubljano, tako kot vsi drugi.

  • mymind 20:33 07.marec 2016.

    Če je križišče na drugi strani prazno. Če križišča ne moreš zapustiti, nimaš kaj delat v njem. Razen če si voznik avtobusa, kamiona ali če kaj večjega, da narediš sranje.Naslednjič pa zapelji še na železniške tire, ko ne boš ...prikaži več mogel čez. Bo vsaj naravna selekcija naredila svoje.

  • DasAuto 15:56 07.marec 2016.

    ''Voznik z registrsko oznako CE pred mano je stal na zeleni luči in se ni premaknil na sredino križišča. Tako bi se nas vsaj nekaj zapeljalo do sredine križišča, ki bi ga lahko, ko bi bilo varno, nato hitro prečkali ...prikaži več in zapustili.'' Ne vem kako so druge učili, ampak ko sem sam delal vozniško mi je inštruktor rekel, da ne smeš v križišče, če ga ne moreš takoj zapustiti. V primeru zastoja lahko ostaneš sredi križišča in ko semafor že preklopi na drugi strani, tako le onemogočaš normalno prevoznost križišča drugim, ki ne peljejo v smeri zastoja.

  • Skippy 07:59 08.marec 2016.

    Ali sem jaz slep ali tega ne vidim?? Sicer pa prekrškov je veliko zaradi neumno postavljene signalizacije, ne zaradi tega, ker bi koga ogrožali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.