Svet
25103 ogledov

12-letnica v skrajno dejanje zaradi učiteljice

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 15:37 01.september 2017.

    V Indiji so muslimanski deli države. In tam zagotovo velja, da so ženske v času M nečiste. Nekatere celo mislijo, da so naredile hud greh, ker so pač dobile M, čeprav na to sploh nimajo vpliva.

    • Janez_53 17:11 01.september 2017.

      Ti si bila torej v Indiji in si preštudirala indijsko družbo??? Raje stopi v knjižnico in si izposodi knjigo z naslovom "Ogenj, rit in kače niso za igrače"! V tej knjigi je zelo nazorno opisano, kakšna je bila slovenska družba ...prikaži več v času pred drugo sv.vojno in po njej! Takrat pri nas ni bilo muslimanov, ampak v veliki večini le kristjani!

    • thetech 09:23 02.september 2017.

      Janez_53 Jaz sem bil pred leti v Indiji 3 tedne in lahko le potrdim, kar je napisala zgoraj predhodnica. Res ne vem zakaj vedno iščete neka opravičila v naši zgodovini, pa čeprav je potrebno 70 - 90 let v preteklost. ...prikaži več. Smo v 21. stoletju in učiteljica bi lahko na te stvari reagirala na malce bolj drugačen način. Resnično me zanima kako bi ti reagiral, če bi šlo za tvojo hčer.. Bi tudi v tvojem primeru iskal opravičila in zadoščenja v v letu 1940 ????

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 19:14 02.september 2017.

      Ja in Janez? Ja, včasih je bila Evropa z istimi načeli kot muslimani. In se je to počasi spravlo stran. Saj je krščanska ženska včasih bla tut umazana med M. A pa je zdaj še? Že dolgo ne več. Žal ...prikaži več so muslimani še 100 let za leseno žlico kar se tega tiče. Iskat izgovore za danšnje muslimane v krščanski preteklosti pa je itak bedno in idiotsko. In zdaj kaj... probaš zagovarjat muslimansko podlost glede M, zato ker so krščanarji bli včasih isti? Kaj bi rad s tem dosegel? Da je OK, če so podli?

  • Rudman 16:13 01.september 2017.

    In ti si zdaj pametna

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.