Slovenija
290 ogledov

14 držav EU ima nižjo minimalno plačo kot Slovenija

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 14:03 06.maj 2015.

    Če ne bi bilo bande komunistične ne bi mogli prodati niti enega podjetja, jih ne bi bilo. Tudi bivši komunist, danes pa velik demokrat je pripomogel da smo tam kjer smo, na dnu.

  • 4krogci 12:17 06.maj 2015.

    Najbolše gledat le golo minimalno plačo ane?? Kaj pa še bi dali zravn še za primerjavo stroske zivljenja a?

  • marabunta 13:57 06.maj 2015.

    če bi bila ta cifra neto znesek, bi se še lahko pogovarjali o neki dostojni minimalni plači, tako pa, pejte v tri krasne.... in se nehajte hvalit, da smo v zlati sredini, obljubljali ste Švico, a ne??

  • wingspan15 14:13 06.maj 2015.

    spet malo pranja možganov. Naj res primerjajo še življenske stroške.

  • nostradamus 14:37 06.maj 2015.

    saj v sloveniji 90% prebivalstva posteno svica da zadovolji apetite 10% politikov,tajkunov,menedzerjev in ostale navlake ki zivi na racun naroda

  • depresija 14:48 06.maj 2015.

    Sploh pa..kje si ti veleum patrijarh, najdu dons komunizem.. Pa kje eni živijo, no.. Če se pa že gremo komuniste pa preber zadnji stavek komentarja Johana Spohana.

  • kapibara 14:53 06.maj 2015.

    Res so pralci možganov..za stroške, za ljudm,i smo vedno predragi..!! za stroške, prašičev pri koritu, smo pa vedno preskromni: Imajo drugje še več kot mi.. :-(

  • patrijarh 17:36 06.maj 2015.

    Ne blebeči.

  • Johan Spohan 14:31 07.maj 2015.

    A ni grozno, ker se vsi ne vdinjamo ZKS firerju.

  • mph 15:05 06.maj 2015.

    To je pa res dosežek s kom nas primerjajo. Bi raje bili vsaj tiho.

  • smejka 17:37 06.maj 2015.

    Vedno se nas primerja samo s tistimi,ki imajo nekaj manj ali slabše(čeprav številke vedno ne dajo prave slike-npr: za 100 € lahko v različnih državah dobimo različno količino določene stvari ali storitev).ZAKAJ NE BI ENKRAT MI IMELI NEKAJ VEČ KOT ...prikaži več DRUGI(ne samo .....politikov)?....Samo primerjajmo število tajkunov oziroma njihovo(bolje našo) lastnino in število delavcev,ki ne zaslužimo za dostojno življenje s poštenim delom.Postaja me sram,da sem doma kjer sem ...v kraljestvu lopovov.

  • mb 12:20 06.maj 2015.

    nikoli pa ne napišete, da delavec dobi minimalno plačo z nedeljsim delom , nočnim delom in vsemi dodatki.moralo pa bi biti tako, da se razni dodatki prištejejo k minimalni plači ne pa tako po suženjsko . GZS pa itak ...prikaži več vedno s polno ritjo sere

  • allstarr111 14:47 06.maj 2015.

    Tele primerjave me ve4dno nasmejejo, kako vsakokratna oblast poskuša nategniti narod, glede tega ali onega, ko smo pri davkih in dajatvah ljudi, vedno ampak vedno potegnejo ven neko EU državo in pravijo tam to imajo in jim je ok, alora ...prikaži več bomo meli tudi mi.Ko pa pride do neka afere ipd. takrat bog nedaj omenjat tujine, če ša že jo jo samo v primeru da je kje še huje :)Glede minimalca, pa tko. Večina cen hrane je povsod po EU nižja (za osnovna živila) če pa je višja je tudi minimalna plača drastično višja. Tega pa ne primerjajo, pa bi blo skrajni čas da se začne, ker ni ne gre v glavo kako lahko spar prodaja isti izdelek v Sloveniji 70% dražje kot drugje ?

  • smejka 17:37 06.maj 2015.

    Vedno se nas primerja samo s tistimi,ki imajo nekaj manj ali slabše(čeprav številke vedno ne dajo prave slike-npr: za 100 € lahko v različnih državah dobimo različno količino določene stvari ali storitev).ZAKAJ NE BI ENKRAT MI IMELI NEKAJ VEČ KOT ...prikaži več DRUGI(ne samo .....politikov)?....Samo primerjajmo število tajkunov oziroma njihovo(bolje našo) lastnino in število delavcev,ki ne zaslužimo za dostojno življenje s poštenim delom.Postaja me sram,da sem doma kjer sem ...v kraljestvu lopovov.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:59 06.maj 2015.

    To je daleč od realne plače. Na Kitajskem je 500 evrov bogatija, v Nemčiji pa pljunek v morje in revščina. Uravnotežite standard z temi podatki, ker v absolutni vrednosti ni to nič drugega kot propaganda za neumne.

  • patrijarh 12:25 06.maj 2015.

    Zakaj nas še tokrat ne primerjate z nemci,kot vedno ko se gre za davke.Banda komunistična.

  • nostradamus 12:55 06.maj 2015.

    mislim da minimalna placa v sloveniji ni primerljiva z ostalimi v eu bruto 791eur pa povejte da je tu notri vsteto prav vse kar je moznega vsi dodatki malice voznje delovna doba haloooooo?

  • KOJAK 15:22 06.maj 2015.

    Neumen članek... nas zanima kakšne so drugje NETO plače, kakšne dodatke imajo zraven, koliko % zaposlene sile prejema minimalno plačo in podobno.

  • Danilo Volčina 16:28 06.maj 2015.

    Nihče pa ne upošteva dejstva da je pri nas velika večina na minimalcu!Krepko več kot v nam primerljivih državah...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.