Slovenija
30 ogledov

15. oktober: "Volitve niso rešitev"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • indigokid 02:10 07.oktober 2011.

    všeč.. zaenkrat.

  • Avatar atojeto
    atojeto 08:58 07.oktober 2011.

    Potem bodo pa spet jamrali, da se je zgodil komunizem ali Hitler, da so jih toliko in toliko pobili, da so jim pojemali itd.

  • Trsten 13:59 07.oktober 2011.

    Zahtevat, da se dobrine pravično razdelijo.

  • hubertfast 06:37 07.oktober 2011.

    Protestirat, protestirat in še enkrat protestirat.

  • dejviddd 20:44 10.oktober 2011.

    Ko sem zvedel, da Slovenija nima več vlade, sem se zelo razveselil.. :) Zakaj?Ker ko se bliža trenutek, ko se sitemi podirajo, ko borze padajo, denarni sitem tudi, je najboljše, če sploh nimamo vlade.. Zakaj bi protestirali in zahtevali ...prikaži večali odstop vladajočih, ker je njihova politika pokvarjena? Raje kar obdržimo sedanje stanje in delajmo korake v smeri, ko si sami, kot enotno ljudstvo uredimo državo po svoje. Ljudje dajamo moč drugim nad sabo, ker se je sami bojimo. Saj politika še nikdar ni delala v smeri večine.. Le bolj osko usmerjeno, veliki stroški, marže in plače pa njim, ki nam v bistvu ne služijo več! Zakaj bi volili politike, ki nam ne služijo. Jaz pravim odpoved ste dobili, žal in sedaj bomo sami naprej..

  • privat 04:43 07.oktober 2011.

    kaj je tukaj ..všeč??? Tega lobija ki je to povzročil se ne bomo rešili nikoli!! Kaj Jankovič pa ni lobi?? Pol bo vse dugač?? Dejte no...naprej bojo kradli in zavajali.Nekaj takega kot v Rusiji ..po Putinu Putin ,pa zopet Putin.....mi ...prikaži več pa nimamo osnovnih pravic..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.