Slovenija
23 ogledov

"2. januar naj spet postane dela prost dan"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Izudin 15:29 10.februar 2015.

    Luka je najbolj koristen politik, ki smo ga kdaj imeli, največ škode sta naredila pa Drnovšek in Jajo ... ne da se mi naštevat zakaj, ampak o tem bo še pisala zgodovina.

  • matermila 15:33 10.februar 2015.

    Jebiga,smrkavec je populist,da kar glava peče.Njemu je za 2.januar čisto vseeno,dela tak en qrac,vmes malo prazno slamo mlati,pa potegne 3 jurje.Da se džabe pase po paradajzarskih državah,že ptiči čivkajo,o realnem življenju pa pojma nima.Upam,da ga bojo zaslepljenci hitro prečitali.

  • sreca 15:36 10.februar 2015.

    Razpravljamo o 2.januarju, GZS se hvali s prihrankom in dodatnim zaslužkom. Gospoda sociologa Miliča sprašujem, če je poizkusil delati z avstrijci, nemci, italijani ... me božičem in svetimi tremi kralji. Ugotovil bi, da v tem času ne bo delal resnega ...prikaži več posla. Mislim da 2.1. sploh ni pomemben kot delovni dan.

  • zefacveta 15:54 10.februar 2015.

    2.1. ni nikjer praznik v zahodni Evropi, ampak je povsod praznik 24.12. kar bi moral biti tudi pri nas. Pa tudi 6.1. je praznik.

  • dragec 17:39 10.februar 2015.

    Fukat te treba

  • Johan Spohan 17:53 10.februar 2015.

    Pa še vse vmes

  • maliking 18:17 10.februar 2015.

    Kaj tebe zebe v oči? Poba ima prav. Če si pa ljubosumen, da dobi tri tisočake se pri volitvah kandidiraj:-)) Vsak pameten ve, da se lumpa 31.12. do ranih ur 1.1.-spi cel dan in kako prav pride 2.1. da prideš k sebi.

  • Ronald Reagan 19:22 10.februar 2015.

    tebe zebe v glavo lenuh podrepniški javnosektorski

  • dragec 14:14 10.februar 2015.

    Vzemimo si dopust,proste ure....ali kar 2x tedna, kot naši poslanci

  • Ronald Reagan 14:37 10.februar 2015.

    Če bi ta polmesečni razfukanec plačal pa naj bo...Na moje stroške pa ne, da mu pes brado lizo, šmrkavec leni kretenski

  • Lavdan 14:46 10.februar 2015.

    Drugi januar lahko pride tudi na soboto ali nedeljo, velikonočni ponedeljek pa ne , pa se nič ne razburjaš.

  • Hi5 14:47 10.februar 2015.

    Fuq mi gre tole stvorenje na qurac. Ne vem izpod katerega kamna se je izvalil, samo upam da čimprej zleze nazaj. Populizem brez primere.

  • mrki 15:03 10.februar 2015.

    Zakaj pa ne bi delali smo ob sredah !?? Sam pol se lahko zgodi , da kdo vpraša: če je vsaka sreda delovna!?

  • antitrust 15:18 10.februar 2015.

    Bravo, dober predlog. Z odvzemom 2.januarja so nam uničili novoletne praznike !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:12 11.februar 2015.

    poslanci so itak 2.1 doma..sam pač "navadna raja" more pa delat. priskledniki si pa itak zrihtajo da ne delajo. Važn da se delavce še mal dodatno izmozga, ker menda da še niso dost izmozgani in jih je treba še z ...prikaži več bl močno roko poprijet.

  • jaki 14:17 10.februar 2015.

    Nemefukat! Ta pankrt v življenju še za lopato ni prijel (razen v peskovniku), za lapanje vleče več kot 3 K bruto, trobezlja ubožjomater, se zastonj pajsa po Grčiji, Venezueli etc... Skratka, pamž, nemoj da ideš mojom ulicom!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.