Avto
3958 ogledov

50 let avtomobila, ki je za Opel nekaj svetega

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar vec
    vec 09:25 16.februar 2020.

    Ta avto vsaj prvi model je bil TANK v smislu da je skoz neki crkavalo ama nikol nič konkretnega, kaka diza na fergazerju je bila redna okvara, pa recimo kak regler in podobno, nikol pa nč resnega, edin če si ...prikaži več pretenstal motor. Drugač pa šlo k raketa, ustavt je blo že skor problem, klimo lahk samo sanjaš, pa smo vseeno gonili po morju k tavelki :)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:45 16.februar 2020.

    Malo pleha,malo žice evo Opelice!!Rena,da ni večje enako tut današnji Oplipol kurca niso vredni!!

  • Snežinko 10:50 16.februar 2020.

    "pozabili" ste napisat, da je bil avto katastrofa od katastrofe! Nenormalno kvarljiv, vedno je "nekaj bilo", nikoli nič konkretnega, a vedno potreben mehanika. Lastniki mante so imeli vedno prazno denarnico, avto pa več pri mehaniku kot doma. Poznam dva, ki ...prikaži več sta jo imela, zato vem iz prve roke.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:59 16.februar 2020.

    Jajca.Opel je na splošno najslabši Nemški avto, po moje tudi Nemški Ford.Sem imel v 90-ih Kadetta,drugače zelo lepo ohranjenega.Skoz je bilo nekaj: plovec,vžigalna tuljava,vžigalni kabli, pol sem rihtal glavo motorja,deli od Boscha povprečne kvalitete,dragi ko pes.Pleh slab, kasneje menjal pragove.Začel ...prikaži več "cvetet" pri robovih zadnjih blatnikov... . Katastrofa od avta. Moj prvi avto Opel in verjetno zadnji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.