Slovenija
5230 ogledov

55 gradbenih inšpektorjev na teren, ugotovitve porazne

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:13 19.december 2018.

    Če bi porušili na črno zgrajene ogromne palače nekaterih pohlepnih in pokvarjenih pomembnežev, bi ljudje precej resneje razmišljali ali se jim splača graditi na črno. Tako pa - ker naša država očitno ni pravna za vse državljane - se črne ...prikaži več gradnje nadaljujejo. Ampak najbrž bodo zopet rušili malim ljudem, medtem ko bodo privilegiranci še naprej obdržali svoje palače in jih bodo skoraj zagotovo uspeli legalizirati. Na primer "sušilnica sadja" v obliki ogromne palače bo najbrž kar naenkrat legalna.

    • McClain 10:29 19.december 2018.

      ne da bodo, so skoraj povsod že uspeli. Privilegiranci samo, se razume.

  • Lucy_Mickey 15:01 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edinaa stvar potrebna preprosto tipkanje in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> http://www.Internet43.Com

    • Avatar Leon
      Leon 15:54 19.december 2018.

      @Lucy _Mickey pokliči na slovensko banderarijo .

  • Avatar Leon
    Leon 11:40 19.december 2018.

    Inšpekcijske službe so podobno kakor nadzorni sveti v državnih firmah namenjeni določeni kasti in njihovim "zaslužnim" članom, ki jih umaknejo iz javnosti zaradi eventualnega zgražanja javnosti. Tako zelo malo izvemo o določenih osebah razen ,kadar spregovorijo kakšne nečednosti svojih šefov .

  • jakec42 19:58 19.december 2018.

    Inšpektorji bi morali biti stalno na terenu ,ne pa da sedijo v pisarnah!

  • Spark 13:57 19.december 2018.

    [ Gradbena inšpekcija Inšpektorata RS za okolje in prostor je izvedla koordinirano akcijo nadzora, … ] Pohvalno. Zanima me samo še to kaj so počeli preostalih 260 delovnih dni v letu 2018.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.