Svet
21 ogledov

60-letnica v Avstriji rodila dvojčka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 00:26 27.februar 2015.

    Bolano, do konca bolano. ................. ...................... .................. ................ ................. .......... .. Otroka potrebujeta nekoga, ki je sposoben zanju skrbeti. In kaj sta dobila ta dva otročička? Staro babše, ki so jo oplodili, kot kravo in si je izpolnila željo, kot, ...prikaži več da so otroci novi čevlji. In čez deset let bodo otročki kje? Verjetno kje v rejništvu ali pri krušnih starših. ...... ........ ....... Toliko je otrok po svetu zapuščenih, lačnih, zanemarjenih ...... zakaj kateremu od teh ni pred tridesetimi leti ponudila doma?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:04 26.februar 2015.

    čestitke..bolje pozno kot nikoli

  • dd 11:49 27.februar 2015.

    Čestitke ženski, za to pogumno dejanje. Najbrž bo imela veliko težav z zlobnimi jeziki.

  • mph 18:13 27.februar 2015.

    Se pravi vsi, ki se ne strinjamo imamo zlobne jezike? In zate je to pogumno dejanje? Lahko malo bolj podrobno to utemeljiš?

  • jaki 21:30 27.februar 2015.

    mph, verjetno je tudi tvoja mati bila že precej v letih...

  • mph 12:48 28.februar 2015.

    Vidim, da ti pamet že pri ušesih ven leze ... a bi lahko malce argumentiral ta tvoj sklep na osnovi mojega posta zgoraj?

  • Bojana Rožman 09:21 03.april 2016.

    Nimamo pravice obsojat takšne zadeve, vsak ima pravico do svojega življenja saj je tudi vsak svojega telesa gospodar. Če bi se zgodilo po naravni poti, še mogoče, ampak z tujo pomočjo in pri teh letih izredno težko , z mojega vidika nemogoče.

  • mph 21:37 26.februar 2015.

    Osebno se v tem primeru ne strinjam. Višja je starost ženske, večji je rizik za defekte pri otrocih. Upam, da se je vsaj to redno končalo. In čeprav so ljudje dan danes vedno bolj vitalni, je treba računat, da ji ...prikaži več bo imela blizu 80, ko bodo otroci komaj polnoletni.Pa še to mi je sicer sprejemljivo, če jih bo res imela rada, bolj se bojim, da gre za zdravljenje njenih kompleksov.

  • Bojana Rožman 09:21 03.april 2016.

    Nimamo pravice obsojat takšne zadeve, vsak ima pravico do svojega življenja saj je tudi vsak svojega telesa gospodar. Če bi se zgodilo po naravni poti, še mogoče, ampak z tujo pomočjo in pri teh letih izredno težko , z mojega vidika nemogoče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.