Slovenija
75 ogledov

75 tisočakov odpravnine ni dovolj?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suzana.kos 12:11 15.september 2012.

    Pezdirjev stavek "Nima vsaka generacija privilegija, da živi v družbi, ki je na zadnji stopnji razpada." je treba tukaj dodati in pove vse o stanju duha naše družbe

  • rogg 11:49 15.september 2012.

    ..,. Crknte vsi paraziti, brez vas bo lažje, z vami ne bomo splaval...

  • rogg 11:50 15.september 2012.

    Da mi nekdo slučajno ne reče, da imam neprimerne besede!

  • crvit 12:03 15.september 2012.

    Tud jaz bom uporabil grde in grobe besede banda prokl.... vse bi vas morali po..... sramota zajebal luko pokradel sedaj pa še dobil odpravnino ma kaka banana država smo mi cel svet se nam smeje.Sodišča pa so tudi v ...prikaži več riti ker so prestrašeni in ne upajo pošteno in pravično sodit če pa bi slučajno kdo od malih ljudi ukradel kos kruha pa bi bil takoj obtožen huje kot pa kak zločinec dokler bo tako stanje v državi bo siromaštvo

  • suzana.kos 12:05 15.september 2012.

    še dobro, da je odnos do vseh, ki izgubijo službo, enak kajne? ne moreš verjeti kaj se v tej naši banana republiki dogaja...

  • olaf 08:27 16.september 2012.

    MercedeZa pa nima vsak, vsi navadni smrtniki imajo MercedeSe.

  • privat 08:49 16.september 2012.

    pa ne takega mercedesa...vsekakor kaka odpremnina mi pa nimamo za kruh..

  • colibri 08:55 18.september 2012.

    PROKLETA BANDA POKVARJENA, SKORUMPIRANA, ZAJEDALSKA,

  • colibri 08:58 18.september 2012.

    LUKA JE DRŽAVNO PODJETJE, KDAJ NAMERAVATE KONČATI Z TATVINAMI INKORUPCIJO, BANDA PROKLETA

  • Fertel 14:07 18.september 2012.

    Treba bi bilo barabam tatinskim kradljive tace začet sekat, pa bi bil mir. Ampak kaj čmo, smo pač v mafijski državi.

  • rogg 22:44 17.september 2012.

    Da bi se ti v grlu zatraknilo, crkn...

  • Senior 12:33 15.september 2012.

    Vlada nam golazen, ki jo je potrebno pohoditi. To, kar se dogaja je nezaslišano. Kdaj se bomo dvignili in počistili to bando prevarantov in gpljufov-kriminalcev?

  • Veteran 21:28 15.september 2012.

    Sploh je sramota, da je Veselko do sedaj vodil Luko Koper saj za to ni imel nobenih izkušej in znanj. Bil je samo marioneta v rokah kapitala levice oz. bi kar rekli navaden cucek. Po vseh plačah, ki jih je ...prikaži več dobil ima še vedno službeni avto - kaj ni to sramotno!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.