Slovenija
9591 ogledov

Šarec zahteva pojasnila, kako so ga lahko dobili!

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 13:14 29.avgust 2019.

    Gospod Zalaznik, nimate pametnejšega dela kot zbirati bolj ali manj neumne komentarje? Mene bi bilo sram.

    • Avatar praufo
      praufo 13:39 29.avgust 2019.

      odkriva nepravilnosti, uporabinki omrežij pa pač klobasajo po svoji vesti ... nič narobe, mislim, da je premalo tega, vsi vemo da je mnogo korupcije in nepravilnosti, ki se še kako srivajo in taka država spada samo na balkan, ne pa v evropo, žal

    • Avatar praufo
      praufo 14:02 29.avgust 2019.

      sploh je pa zanimiv naslov članka, odgovornemu ni jasno kdo ga je potegnil za nos, ki se je nenadoma podaljšal, očitno ostržek ni samo eden, mnogo je stržkov med nami, pa se jih premalo vleče za nos

    • cogocogo 15:33 29.avgust 2019.

      tale zalaznik ze ni gospod je prej janšev mrhovinar ki se rad izživlja na sarčev račun ,,pa nisem kak pristaš teh politikov a to kar smeti po spletu tale mrhovinar zalaznik ni podobno ničemur ,,da tega zalaznika poznam osebno bi ...prikaži veči mu povedal z trdo roko kaj je pošteno novinarstvo ,,zalanik to pač ni ,,vsi njegovi zmazki so zelo zavajajoči v stilu nore tv,,a ne zalaznik si tudi ti janši zlezel pod rep..sem pa za fer in korektno obveščanje in seveda nestrankarsko obarvano ,,

    • cogocogo 15:39 29.avgust 2019.

      a da je zalaznik gospod? prej je mrhovinar ki smeti po spletu ,,tole njegovo pisanje je kot da dela za jenševo noro tv,,nekao se mu je šarec zameril in ga neobjektivno poriva v dek ,,to naj bi bilo po njegovo ...prikaži več objektivno pisanje,,imam občutek da je take mrhovinar zalaznik janzkov plačanec,,pa nisem pristaš kake sekte a se mi tako enostransko pisanje gabi ,,tale zalaznik mi je vedno bolj v želodcu,,skoda ker ga ne poznam da bi mu malo razložil kaj je objektivno pisanje,,a ne mrhovinar zalaznik.

    • Avatar praufo
      praufo 16:09 29.avgust 2019.

      zalaznik je povsem spodoben novinar, za zgled marsikomu, pisal je mnogo o tv mafiji in kablarjih, o telemachu in še kaj in tudi tale vsebina je super ... meni se ne zdi mrhovinar in ne kaže politične opredeljenosti, je bolj ...prikaži več nevtralen ... to je novinarjevo delo, ampk to vedno moti, tiste, ki naredijo barabijo ali pa oboževalce barab, kot v tem primeru ... šarec in njegova klapa so naredili štalo, novinar ki pa o tem piše, je pa mrhovinar ... ne vem koga ti zagovarjaš, se pa debelo motiš

    • cogocogo 20:58 29.avgust 2019.

      praufo ,,tole kat piše tale zalaznik je cisto preseravanje ,,rekla kazala..vsi vemo kako deluje politika ,,teh ni za zagovarjat a če imaš dejstva ki držijo jih piši,ne pa to pak počne zalaznik ,,to so fake news,tako lahko vsak piše ki ...prikaži veči ima cajt in zalaznig ga res ima ,,je pa zelo enostranski ,,o svojem janzku nikoli ne piše ali da bi podal kako njegovo lumparijo,,pa tudi na milančka in njegove junake iz foruma se ne upa spravit,,pa je toliko zadev za obelodanit,,tako da ne zagovarjajte take

    • cogocogo 21:02 29.avgust 2019.

      pisune ,,me pa zanima zakaj se je tako spravil samo na sarca ,zadje čase pisari somo o njem pa ga ne zagovarjam a mi vse to pisarjenje deluje ala nora tva,,malo premelji še kak drug njegov zmazek pa ti bo ...prikaži večbo jasno kam mrhovinar taco drži.take rekla kazala ala zalaznik so zeloooo bedne zadeve,,no za denar pač upam da vsaj zna kasirat.bi še sam kak tak umotvor sestavil če me dobro plačajo pa naj bo to o janzku ,milanu ali šarcu ,,a ne zalaznik,,denar ne smrdi, pa naj bo čigarkoli

    • Avatar praufo
      praufo 21:07 29.avgust 2019.

      cogocogo, če si bolan, zato najbrž ni kriv janša, ali pač po tvoje, mogoče gre pa za psihično bolezen, ne vem ... sem že nekje zapisal, da tale štala ni nič poosebnega, glede nato kar se po javni upravi dogaja, ...prikaži več AMPAK! moti me to ustvrjanje nedolžnosti in pluvanje po preteklih vladah in tako naprej ... prodajajo nam kako se sedaj ne bo kradlo in lagalo in bo vse drugače, v resnici je pa še slabše ... in prav novinarji so tisti, ki nam lahko dajo konkretne informacije kaj se dogaja

    • Avatar praufo
      praufo 21:10 29.avgust 2019.

      cogocogo, če ljubiš šarca, ga pač ljubiš, imaš vso pravico, ampak zame je on navaden blefer in lažnivec, kar še najlažje opraviči skozi profesijo kot igralec, šefi so pa itak nevidni nam, čeprav so še kako vidni, ampak to je ...prikaži več drugačna scena ... v tej državi je malo politikov, ki bi delali za državo, temveč so delali za svojo rit, zato pač ne napredujemo

  • majab 09:50 29.avgust 2019.

    Tako kadrujejo" poštenjaki" v LMŠ Kardljevemu vnuku državna firma. Matić iz SMC, ki je zgodovinar in predvsem (slab)političar,postavljajo za glavnega okoljskega inšpektorja. Kaj se počne v Telekomu, Darsu, v SDH, da imenujemo samo največje. To je možno, ker mediji niso ...prikaži več četrta veja oblasti, temveč "pridne ovčice". Čestitka Prijovićevi, da se je uprla in sporočila v javnost !!!!Bomo videli reakcijo poštenjaka iz Šmarce.

    • igorgeus 12:32 29.avgust 2019.

      Vse visoke funkcije v Sloveniji so politično nastavljene. Pozicija in opozicija si sproti razdelita mesta. Po kadrovskem cunamiju s strani Janševe vlade, kjer se je nastavljal pretežno nesposoben, a ubogljiv kader, gre pri tej epizodi vsaj za sposobnega kandidata.

    • Avatar vec
      vec 13:04 29.avgust 2019.

      igorgeus ajde naštej eno od sposobnosti, komočarstvo ne šteje kot vrlina oz. sposobnost, tako da to odpade.

    • marsal 14:33 29.avgust 2019.

      na koncu bo največja žrtev Irena Prijovič , ker se jo bodo povsod izogibali !

  • Avatar praufo
    praufo 16:34 29.avgust 2019.

    v drugih medijih piše, da je šarc, sekretarje že odstavil, ja sej to je to, kdor se pusti namakat, bo namočen, čeprav se ve, kdo je dal komando, nimaš kaj, barabin do konca, ki odžaga svoje podrepnike, ko se nekaj ...prikaži več zalomi ... in kljueb temu bo še vedno imel klub oboževalcev

  • Avatar olor
    olor 09:57 29.avgust 2019.

    "država pričakuje" nisem vedel da on predstavlja državo. runkl na2

  • Avatar praufo
    praufo 14:43 29.avgust 2019.

    ja kakšna smola, da ima šarec takega sekretarja, ki bi zrihtal službo šoltesu, ja to pa je smola ... res lepo od politike, da se dela norca iz naroda, ki jih je volil, pa mislim da so med nami tudi ...prikaži več brihtni, ki so naredili več kot le lubadarsko šolo in najbrž nimajo tako prazne glave, kot si ti politiki predstavljajo ... res lepo, da nas vlečete za nos, ni kaj

  • Laznivi 12:59 29.avgust 2019.

    To je samo drobtinica v katastrofi ki jo izvaja trenutni mizar, ko bomo izvedeli vec bo ze pozabljen uradnik v telekomu ,zeleznicah ali kaksnem drugem politicnem odpadu.

    • Avatar praufo
      praufo 13:54 29.avgust 2019.

      ja kaj pa lahko pričakuješ od take vlade, ki nastavljenega klovna, ki je še srednjo lubadarsko komaj spacal, pa še hvali se s tem ... ampak folk ima slab spomin in blazno se ga da zmanipulirat, že samo te kavzi ...prikaži več javne ankete ki so prirejene, povejo vse ... naš marjan ima najvišjo podporo in potem večina folka to verjame ... preprosto

  • Avatar praufo
    praufo 13:51 29.avgust 2019.

    smola za uboge medije in podrepniške agencije za anketiranje ... spet bodo morali ročno popravit javnomnenjske ankete glede podpore, spet bodo imeli delo, ... ja hudič je to

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.