Avto
7916 ogledov

Šest Slovencev opravljalo izpit v prestižnem športnem avtu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ebony_Curr 17:39 08.junij 2018.

    Google zdaj plačuje € 794 na € 982 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom to lahko naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 33500 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje lahko to naredijo enostavno in 600-dnevno na dan in lahko zaslužijo višje s čas0m ... Tako sem začel ........... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Money46.Com

  • klemen45 19:17 08.junij 2018.

    To ni avto za šolsko vožnjo!..

  • Albatroz 09:42 08.junij 2018.

    od kdaj pa je KIA prestižni avto?

    • jozicamurn 23:36 08.junij 2018.

      Se strinjam, KIA je daleč od prestiža. To je avto s tekočega traku, prodan v veliko istih različicah oz. izvodih s serijsko opremo in nikakor ni merilo prestiža.

    • Rdečivrag 17:43 10.junij 2018.

      Ma ne bluzite, poglejta si primerjalne teste iz tujine, kjer tako v ZDA kot Nemčiji primerjajo GT Stingerja z BMW 640i in Panamero ter podobnimi stroji. In prav od obeh je Stinger hitrejši tako med pospeševanjem kot med ovinki. Nehajte ...prikaži več že s to nemško obsesijo, saj nismo več v stari Jugi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.