Avto
9868 ogledov

Šok za lastnico: Na sprednjem steklu jo je pričakala luknja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 13:30 08.februar 2019.

    se pravi,imam polni Kasko+vse delne kombinacije pri Triglavu že 15-18let na vseh novih avtih(2.nova sta pri hiši),katere menjamo vsake 2-3 leta in sedaj,če mi iz notranje strani ukradejo(to so objestna dejanja tretjih oseb) plačane in pritrjene predmete,ki je-so v vozilu,če ...prikaži veče je to res,me gospodje pri tej zavarovalnici ne vidijo več,saj če imaš nezgodo ti povrnejo tudi odtujene stvari,ki "izginejo" pri dogodku,denar itd. ,nadomestno vozilo,nastanitev,se pravi v drobnem tisku sem nategnjen

  • ode 08:13 08.februar 2019.

    Članek napeljuje potencialne tatove k uporabi te tehnike kraje vinjet. Kdo pa je vedel do sedaj, da se vinjeta ukrade tudi na ta način.

    • jozef35 08:29 08.februar 2019.

      KDO PA JE VEDEL,TISTI KI TO POČNEJO!

    • vzev 11:19 08.februar 2019.

      Saj to se ni zgodilo prvič. Npr. še na žurnalu imaš članek: https://www.zurnal24.si/avto/tatovi-vinjeto-izrezejo-skupaj-s-steklom-180949

    • evelux 11:25 08.februar 2019.

      Z tem člankom avtor napeljuje druge kako lahko izvedejo takšno kriminalno dejanje.... avtor naj odgovarja ..... tako je to v današnjih časih ....

  • jakec1575 17:38 08.februar 2019.

    Ni mi pa jasno kako to ni kasko parkirisce. Kako je to nezgoda oz. polni kakso? Saj avta ni vozila. avto ni imle prizganega motorja. Nateguni zavarovalniski. Za prijaviti agenciji za zavarovalni nadzor.

  • jakec1575 09:53 08.februar 2019.

    Kako se da taksno vinjeto sploh prodati?? a namotiras s steklom vred? Ker dol jo bolj težko spravis. Kdo to sploh kupi rabljeno in v taki obliki?

    • vzev 11:14 08.februar 2019.

      Prodati takšno vinjeto je res težko. Lahko si jo pa nalepi na svoj avto. Dol jo pa sploh ni težko spraviti. Vinjeta se brez problema odstrani iz stekla in namesti na drug avto. Pa na drugem avtu ni niti malo ...prikaži več opazno, da bi bila vinjeta prenesena.

    • jakec1575 17:37 08.februar 2019.

      Ne vem, meni se ni ratalo dati na lep nacin vinjete dol. Slovenske mislim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.