Magazin /magazin/vip
9816 ogledov

Šov The Biggest Loser ni izpolnil njegovih pričakovanj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kreljo 09:14 01.december 2017.

    Res sem jaz kreljo, ampak ta tip pa pretirava. Od kje njemu, da bi vsi radi imel tako postavo kot on?! Tipičen fitneser.. Te bajsiji niso tuki zato, da bi se nabildal, ampak zato da bi shujšal, zato ne morjo ...prikaži večo jest enake hrane kot on.

  • tudbognasvečnereši 09:51 24.november 2017.

    Naj te tekmovalce stehtajo še pol leta po oddaji, pa bomo videli rezultat. Zdaj je vsako tehtanje brezpredmetno.

  • zdrej 10:47 24.november 2017.

    Všeč mi je komentiranje Roka. Sam gledam oddajo prav zaradi tega, da bi dobil kakšen nasvet "strokovnjakov", kako zdravo in varno shujšati, ter kasnee tudi ohraniti pridobljeno. Vsi, ki so tu notri so zaradi lastnih napak v preteklosti. P.S. Ni ...prikaži več Ni mi pa všeč, da pri komentiranju ne vidiš članka, da preveriš, kaj pišeš!

  • _Il_Diavolo_ 13:21 24.november 2017.

    Ce bi jim v tem casu spremenili nacin prehrane, bi ze naredili ogromno. Tako pa niso naredili nic.

  • Avatar mike1968
    mike1968 13:31 24.november 2017.

    Se kar strinjam z Rokom. Ko poslušaš Majo kako se ona trudi, gara, je po jedilnikih, pa punca ne shujša skoraj nič in se že 4 tedne vleče v šovu, se vprašaš kaj je narobe. Nemogoče se ti zdi, da ...prikaži več ob vsem tem ne shujša skoraj nič. Pa čedalje slabši je ta šov. Ta teden so se ukvarjali z nekimi pevskimi nastopi, namesto, da bi se posvečali hujšanju. Itak pa gre samo za propagando ene in iste osebe, ki venomer trdi, da je sramežljiva in da se vsega boji, potem pa je skoz v prvem planu....

  • Ledena 19:29 24.november 2017.

    Meni je on kjutkan,ko se razpistoli.Tip ima prav.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.