Slovenija
26207 ogledov

"Želijo nam zaračunati dostop do plaže"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 09:19 05.september 2019.

    No no, na Pagu in Krku se že leta zaračunava vsopnina v kampe in nimaš kaj iskat ob morju, če ne plačaš... Boli Hrvate za EU, zakone ipd.

    • alen009 09:47 05.september 2019.

      Greš drugam, mi itak nikoli nismo in ne bomo rinli dol. Za nas je Italija, kjer se jim sanja ne kaj je to vstopnina in neko odiranje za nakup/izposojo ležalnikov, senčnikov...V bistvu sem vesel, da dol hodite, kar tako dalje.

    • cogocogo 13:43 05.september 2019.

      teh problemov nimam ke ne hodim doli k njim ,,zame ti izprijenci ne obstajajo ,,sem imel preve poravkov z njimi v jugi ,,in danes si jih ne želim gledati preveč slabih izkušenj sem imal še posebej z temi dalmatinci v ...prikaži večv slovenski firmi ki je zaposlovala te izprijence ,,vse kar jim je prišlo pod kremplje so pokradli ,,in ker so bili od dol jim je firma dala stanovanja ,poceni ali zastonj kredite česar domorodci nismo dobili ,,vse za bratsvo in edinstvo ,,sedaj pa v zahvalo vse to sranje ,,

    • cogocogo 13:45 05.september 2019.

      alen ,,tudi meni je to všeč pa še bolj naj jih nategujejo in jim pljuvajo v krožnike,,poznal sem kelnarja ki je vsakemu slovenčku pljunil v krožnik,,pa dober tek slovenčki ,,

    • alen009 10:36 27.september 2019.

      Ali bo v drugem letu v ponudbi tudi fekalije??? Če senco zaračunavajo in, če ljudje to plačujete, ne vem zakaj ne bi še za drek plačevali?

  • kontrahan 10:06 05.september 2019.

    MNi smo tok zaljubljeni v HR, da bi še na meji plačali, da bi lahko vstopili na HR

  • Sarko Sarko 08:22 05.september 2019.

    kaj pa hodiš v kifllandijo ....

  • kana 10:22 05.september 2019.

    meni že ne bodo računali, kdor pa sili na hrvatijo pa naj plača, po možnosti čim več.

  • Koka 16:09 05.september 2019.

    Ko hebe Dudeke ... grški otoki so zakon!

  • eaq89064 18:22 08.september 2019.

    Ostanite doma mama iz New Yorka je delila svojo skrivnost o tem, kako je sposobna vzeti 1500 ameriških dolarjev na teden od spletnega dela Le tri tedne po izgubi starega zaposlitve ... Preberite več.........>>>>> www.WebWork3.Com

  • antitrust 11:41 05.september 2019.

    Krafne, kukuruz.......krafne, friške krafne : )

  • sam50 19:10 05.september 2019.

    Še malo,pa bo potrebno plačati tudi pogled na to mlakužo,saj je tako ali tako že vse prodano tujcem....

  • kapibara 08:29 05.september 2019.

    .Vstopnino lahko zaračunavajo lastniki/upravljavci bazenskih kopališč, medtem ko na naravnih kopališčih oz. kopalnih območjih ni dovoljeno postavljati stalnih ali začasnih objektov ali drugih ovir, ki bi preprečevale prost prehod ob vodnem ali morskem dobrem. - Kako je pa v primeru ...prikaži več na sliki prikazanega kopališča Strunjan- Salinera ? Tam se pobira vstopnina ..

    • alen009 09:49 05.september 2019.

      kolega, vprašati se je treba iz katerega leta je ta slika. So pa novinarji tudi patetiki. Ko objavijo tako sliko, naj se prej pozanimajo pri upravljalcu (Krka) od kdaj ni več vstopnine. V tem primeru ne bi bilo tvojega komentarja.

    • cogocogo 13:50 05.september 2019.

      no nikjer ne pobirajo ničesar ,,samo parkirnino imajo nekater enaše plaže ,,morje pa ne sme nihče zaračunat,,tudi če greš na plažo v lucijski marini pa še tuš je tam brezplačen,,no če jo kupijo hrvatarji pa bi znali kaj spremeniti,,petan že ...prikaži več ve komu bo prodal ,,izdajalec pokvarjeni

    • kana 17:11 05.september 2019.

      mater si pameten.

    • alen009 10:39 27.september 2019.

      Jaz sem pa vesel, da se v Sloveniji ne sme obračunavati vstopnin na plaže. Morje je javno dobro povsod. Južni izkoriščajo kar ljudje plačujejo, glede na to, da so v tej sezoni imeli tudi cenik za senco, me prav zanima, ...prikaži več če bodo v drugi sezoni cenikom dodali še drek iz greznic. Pameten ali ne Kana, resnica je takšna, včasih tudi boli. Tako pač je!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.