Avto
15244 ogledov

Saša Biaggio: Slišala sem tudi, da mu ženska že ne bo "šraufala avta"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • grega.prebil 09:43 08.marec 2018.

    Spoštovani, če bi natančno prebrali vprašanje, bi videli, da sem pravilno navedel priimek Saše, ki se piše Biaggio in nogometaša, ki se piše Baggio. Pa lep dan.

  • Jožef Koprivnikar 12:02 08.marec 2018.

    Tudi kraljici je ugajalo šraufati a so jo že prehitela.Nič ni s tem narobe, so ženske ki so morda še bolj sposobne, vendar neupravičeno odrinjene zaradi zaradi egoizma, in zavisti

    • Snežinko 14:26 08.marec 2018.

      No, morda deloma upravičene. Namreč, pri ženski je treba vedeti, da bo prej ali slej noseča in posledično odsotna najmanj eno leto, če je nosečnost rizična pa tudi do dve leti. Takrat ima delodajalec težave, iskati mora nadomestek, ko punca ...prikaži več pride nazaj se mora viška znebiti... zato vsak raje vzame moškega.

    • Vinkl 15:50 08.marec 2018.

      Snežinko sklepam, da si še sam. Ko boš imel partnerko in bo ta brezposelna ravno zaradi tebi podobno mislečih, se ti bodo zdeli takšni misleci eni navadni bedaki!

  • Vinkl 11:13 08.marec 2018.

    Dobra je, sam se vedno ne toliko kot tiste dve na Brniku, ki letala šravfata. Tisti sta pa opasni!

  • Dusan Kokalj 13:26 08.marec 2018.

    Imam občutekda boljša kot marsikateri moški mehanik.

  • kapibara1 11:41 08.marec 2018.

    Prava baba - za užent- če pa zna, poleg šraufanja, še kuhat, pa sploh :-)

    • tomislav 13:39 08.marec 2018.

      Kuga bi pa ti delov? Vrjetn bi se tolk polenu, da se ti še kausat neb več dal.

  • Pepe007 11:59 08.marec 2018.

    Bravo, lepa zgodba.

  • Skipi 12:42 08.marec 2018.

    Ena redkih, ki verjetno ve da na avtu ne obstaja samo barva ampak še kaj drugega.

  • nergač 09:29 08.marec 2018.

    Pomočnik ravnateljice: "Prav Saša je bila 'CARICA' v razredu." Ko se že naši pedagogi tako izražajo, lahko temu rečemo "vzajemno vplivanje socialnih zvrsti jezika."

  • chicar 09:20 08.marec 2018.

    Nogometaš je Baggio, ne Biaggio, Gregor lahko bi se vsaj malo pozanimal, ne pa da delaš dekletu sramoto s takim praznoglavim intervjujem.

    • tomislav 13:46 08.marec 2018.

      Raje preberi dvakrat in potem piši. Priimek Roberta Baggia je napisal pravilno.

    • chicar 08:56 09.marec 2018.

      Tudi jaz kot urednik lahko grem naknadno popravljat objavo in po tem razvrednotim komentar, ampak zgleda da je to previsoka stopnja razmisleka za nekatere.

  • Tadej 13:11 08.marec 2018.

    Verjetno ve vec o avtih, kot vecina zensk, ampak jaz ji ne bi prepustil sraufanje avta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.