Slovenija
1704 ogledov

Čakajo pismo. Bruselj nam lahko zapre pipico!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zara_Loftus
    Zara_Loftus 11:45 26.junij 2019.

    Google trenutno plačuje od 17.000 do 22.000 dolarjev za delo na spletu od doma. K tej dejavnosti sem se pridružil pred 2 meseci in v prvem mesecu te dejavnosti sem zaslužil 20544 $. Lahko rečem, daa se je moje življenje ...prikaži več popolnoma izboljšalo! Preveri, kaj delam. obisk ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • dusan11 20:38 24.junij 2019.

    Nesposobna levaška vlada

  • maresem 20:03 24.junij 2019.

    kako zapre pipico... pri tako uspešni in oh in sploh super komunajzarski vladi?!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:04 24.junij 2019.

    Nič se ne čudite saj država,ki jo vodijo komunisti dela po starih komunističnih načelih!! Samo poglejte Hrvati so za most na otok dobili 85% srectev Slovenci pa za 2. tir dobimo samo 20%!? Se zavedate,da noben v Evropi ne spoštuje ...prikaži več levičarjev,ki so kronični lažnjivci!! Vse prepire z Hrvati gladko izgubimo in to samo zaradi rdeče oblasti!!

  • Avatar vec
    vec 14:35 25.junij 2019.

    Kjer se pojavi PuriĆev Dore tam gre vse v maloro, kjerkol je bil je zaj. al pa se ga je kej prijelo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.