Zdravje /zdravje/aktualno
8999 ogledov

Čas, ki si ga vzame zdravnik za vas: Na Švedskem 22 minut, kaj pa v Sloveniji?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:10 02.januar 2018.

    Slovensko zdravstvo je na najnižjem moralno in etičnem nivoju.............,če se spomnimo naših zdravnikov iz časa Franje Bojc Bidovec ! To so bili pravi vzorniki nove države Slovencev !

    • Ludvik Miholic 21:40 02.januar 2018.

      kaj bom sploh pisal na komentarje ce resnico brisejo v Sloveniji nesmes govoriti resnice ker si kaznjen

  • Kojak 15:40 02.januar 2018.

    Zanimivo, pred meseci mi je kolega, ki si je na Švedskem poškodoval nogo razlagal kaj je tam doživel, čakal je nekaj ur da je dobil gips, vse osebje je bilo arabskega porekla, zdravnik indijec. Izvida pa sploh ni dobil.

    • Ludvik Miholic 21:36 02.januar 2018.

      KOJAK kateri tvoj kolega iz Svedske ti je to rekel pa jas zivim ces 50 let na SVEDSKEM in Slovenija je za Svedsko 50 let odzadaj in negovori neumnosti vasi zdravniki delajo kot psi vsaj oni niso krivi ce jim ...prikaži več dajo na dan 100 pacientov zato je v Sloveniji taka velika umorljivost da se politika mesa v zdravstvo sram vas je lahko ne zdravnike ampak politicarje

  • joc37 15:41 02.januar 2018.

    haha, podajo podatek koliko časa si zdravnik vzame časa na pacienta. bi me bolj zanimalo število zdravnikov, na prebivalca mogoče imajo tako dober sistem, da si lahko zdravnik vzame čas

    • joc37 15:48 02.januar 2018.

      potem pa še manjka število pacientov na zdravnika, ker who razpolaga le z številom zdravnikov na število prebivalcev

  • maresem 13:40 02.januar 2018.

    Pa ne primerjati Švedske z eno zaplankano balkansko skorumpirano mafijsko državo SLO. Dokler jo bodo vodili krvavi komunajzarji, bo vedno tako, kot je - beda od bede. Le volite še naprej to bagro komunistično.

    • LEDENA8 14:23 02.januar 2018.

      Cestitke za vrhunski post.Bravo!!!!!!!!Se popolnoma strinjam s tabo.

    • mižimaži 14:28 02.januar 2018.

      Mare...sej ti nbeden ne brani da to kar pišeš...tud zapustiš...pa vrata za sabo zapri...

    • stilist 14:53 02.januar 2018.

      Čisto vseeno je, kakšne barve so...

  • kapibara 09:46 03.januar 2018.

    Za kuga pa pol čakam pacienta, da pride šele po 15-20 minutah ven ??

  • Pepe007 07:31 04.januar 2018.

    Sanje so, da ima lahko cel svet enako oskrbo. Imamo 7 minut in to kaže na našo stopnjo razvitosti. Malo pa tudi na drugo organiziranost države, med drugim tudi stvari, ki z zdravjem niti niso povezane. Ne rabi povsod v ...prikaži več razvitem delu sveta človek do zdravnika, da bo odsoten z dela zaradi gripe ali bolezni otroka. Ali periodični recepti, letne terapije za kronične bolnike. Splošni zdravnik tu razen bolniške ne more veliko pomagati, čas pa taki tudi kradejo.

  • borut08 15:10 03.januar 2018.

    Pri nas imamo skorumpirane zdravnike glefajo kje bodo se kaj postrani zasluzili ter zaposleni bolj z politiko kot z pacienti.Mene ze vec kot 3 leta vlecejo z preiskavami za transplantacijo ledvice oz.me brez razloga posiljajo na iste preiskave na relaciji ...prikaži veči UKC Lj. in SB Celje kjer hodim na dializo za piko na i pa je zdaj se g.Buterovic predstojnica nefrologije v UKC Lj. zdaj strokovna direktorica.Barabe skupaj drzijo ali kot je navedel moj predhodnik kot bi primerju drek in cokolado.

    • Pepe007 07:26 04.januar 2018.

      Taki kot ti, nimajo kaj govoriti čez zdravstvo. Brez njega bi že zdavnaj bil že pod rušo. Se zavedaš realnosti tega DEJSTVA? Kje boš našel kar tako ledvico za presaditev? A jo bodo skupaj zavarili v Uniorju?

    • borut08 22:44 06.januar 2018.

      Pepe ti si za skurumpirane zdravnike,sej vas je veliko takih pac noces razumeti ker si sam pokvarjen.

    • borut08 23:13 06.januar 2018.

      Drugace pepi je pa demokracija in lahko vsak govori kar hoce sploh,ce se ga to tice.Pa tudi manipulirat ne mores z menoj jaz govorim o zavlacevanju z preiskavami in dvakrat na iste preiskave brez razloga,kje in kako se pa organi ...prikaži več ptidobijo pa vendar vemo.A si zdravnik in te resnica boli ali bolje receno skrbi?Pa tudi to ni opravicilo,da bi bil-i pod ruso zato,da zavlacujejo z preiskavami in mi ali nam delajo skodo za nekatere tudi odosne to pa mislim nasplosno v zdravstvu in ne samo sebe.

  • Laznivi 17:14 02.januar 2018.

    Primerjava z svedsko se mi zdi primerna primerjavi dreka in cokolade.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.