Zdravje
64492 ogledov

Nad 20.000 evrov bolniškega nadomestila na mesec

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:36 27.januar 2023.

    In kaj dela komisija za invalidsko upokojitev? 12 let v staležu? Saj niste normalni, model bi moral biti že vsaj 10 let v invalidski penziji. Pa tistega 22000 € bolniške bi tudi rad videl.

  • kapibara1 08:49 27.januar 2023.

    Čak mal, bolniška je 80& od plače. Kolikšno plačo je imel model, da dobi 22 taužent € za bolniško in v kateri firmi je na listi zaposlenih ???

    • oneh 09:25 27.januar 2023.

      Če ti omenim, da je ta oseba bila imenovana za predsednika prisilne uprave nekega podjetja s strani skuščine občine v osemdesetih letih prejšnjega stoletja potem je jasno, da je bil pomemben v takratni KPS. Za svoje se pa skrbi tako ...prikaži več nekoč, kot danes. Še posebno sedaj, ko je svoboda in levaki plešete.

    • Svobodnež 10:04 27.januar 2023.

      Oneh, butelj si bil in boš ostal! Ti pa ravno veš, za katero osebo gre! Tudi Janez Janša je bil v osemdesetih letih zelo zagrizen član partije in je v času osamosvojitve zelo dobro poskrbel zase in nekatere svoje prijatelje! ...prikaži več In zelo me zanima, zakaj Peterletova vlada in tri Janševe vlade niso poskrbele za odpravo takšnih anomalij??? Torej takrat, ko ste desnaki plesali?

    • oneh 11:15 27.januar 2023.

      Imaš v vsem prav, le v drugi navedbi ne. Če me levak označi za butla to pomeni, da mu moje objave pridejo do živega. Mogoče celo obstaja upanje, da bo nekoč postal normalen. Še posebej, če mu je pri tem ...prikaži več za zgled Janša, kateri je od komunista, kandidata za predsednika ZSMS in romarja v Jajce postal povsem normalen človek. Sicer bo to sedaj, ko je svoboda in levaki plešete to malce težje... a upanje umre zadnje.

    • rd2dmk2 15:45 27.januar 2023.

      JJ bi še mogoče lahko ratal normalne, njegovi troli pa nikakor. sedaj pa vprašanje za oneha- JJ je bil tud član partije torej ta partija tud za njega zelo dobro poskrbi, tako da lahko pleše pod levmii in desnimi, kajne da bo tako oneh.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:50 27.januar 2023.

    To je svinjarija in korupcija, ko npr. zdravnika en drugemu "pišeta bolniško", ko nazdravljata ob šanku nekje na Karibih...

    • timja 17:53 27.januar 2023.

      ¸povej mi imena ju lastnoročno pospravim....poznam pa mnogo delovnih ljudi, ki so na bolniškem zaradi psihičnih težav...

    • timja 17:53 27.januar 2023.

      in to leta

    • Avatar NX11
      NX11 20:27 27.januar 2023.

      Fakis, a pol predlagaš, da zdravniku piše bolniško avtomehanik ali pa kak fdv-jevec, ki jih omamo kot listja?

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 04:51 28.januar 2023.

      Samo izbrani zdravniki, ki jih nadzoruje poseben vladni organ..Vladi takšen zdravniški privilegij seveda ne odgovarja, zato bi bil nadzor učinkovit....Zdravniki sicer lahko svoje bolniške uporabijo kot načrtno povečanje pritiska, saj jim je očitno le še denar v mislih, odkar jim ...prikaži večm je Janez delil neupravičene dodatne tisočake vsak mesec ..Banda lopovska..

  • jakec1575 08:49 27.januar 2023.

    kdo sei je placal 40 tisoc bruto, da ima 22000e neto bolniske?

  • albert6 08:01 27.januar 2023.

    V kater firmi sta zaposlena ta kripla

    • Avatar Leon
      Leon 08:10 27.januar 2023.

      V parlamentu ! Oseba ,ki jo dobijo pri goljufiji ali kraji gre takoj v stalež. Kako je bilo z Grimsom ,ki je preživel biološki napad ?

    • rd2dmk2 15:48 27.januar 2023.

      po mojem večina politikov ali pa menedžerjev izgine v bolniško, ko jih najdejo s prsti v zukem kozarcu s marmelado.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:29 27.januar 2023.

    Zakaj takšne ne upokojijo? Včasih so kar po tekočem traku upokojevali rahlo poškodovane. Danes pa invalidske komisije pošiljajo na delo celo bolnike z rakom na paliativi. Narobe svet

    • rd2dmk2 15:46 27.januar 2023.

      niso upokojevali rahlo poškodovane- upokojevali so zdrave- samo za to da so lahko pridobili nove kadre ali pa ker so šle firme v stečaj in so cel kader namesto na zavoz poslali kar v penzijo. da ne omenjam policijo, ki ...prikaži več je po par litih službe že zrala za penzijo, potem pa harajo okoli.

    • emir12345 14:54 28.januar 2023.

      Rakavi bolniki delajo zato da bih zdravi manipulatori lahko bili na bolniski

  • jakec1575 08:49 27.januar 2023.

    Razumem, da se nekateri raki ponavljajo ampak 12 let bolniske???? to je noro. Kot je zgoraj napisal invalidski pokoj po max 3 letih. Morda že po 2 letih.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:27 27.januar 2023.

    Veliko je bolniških odsotnosti tudi zaradi dolgih čakalnih dob.

  • munja 10:00 27.januar 2023.

    To se lahko dogaja samo v Sloveniji, ki je kot divji zahod brez spoštovanja zakonov.

    • Pepe007 12:31 27.januar 2023.

      Kje pa tukaj bereš, da se zakoni ne spoštujejo? Izvajalci zakonodaje niso krivi, da je zakonodaja butasta.

    • munja 12:49 27.januar 2023.

      Zakonodaja pri nas ima toliko lukenj, da si jo lahko čisto vsak razlaga po svoje. Zato pa je tako kot je.

  • kapibara1 08:52 27.januar 2023.

    Nekako se tole tudi tiče denarja "Nas vseh" ! Raziščite in objavite podatke o najmljašem prejemniku Borčevske pokojnine.. ki je za nakoga dedovana stvar.. in koliko jo prejema ! KDO si upa ? Milsim pa, da je mulec danes star ...prikaži več tam nekje 33-35 let.

    • Avatar Leon
      Leon 09:36 27.januar 2023.

      Ali si imel v mislih tudi borce osamosvojitelje 1991 ?

  • jakec1575 14:25 27.januar 2023.

    haha. bolniska je 80% osnove, pokojnina pa 63% oz. ce je invalidska verjetno blizje 50%. Valjda da vlecejo bolnisko. pa se delovna doba jim tece. :) prjatu od prjatla od zdravniske komisije.

  • onxxx 10:26 27.januar 2023.

    Ja lepo ni kaj izplačujejo fina nadomestila, npr meni, ki sem kripelj polovično upokojen od zzzs dobim približno 150 eur pa še za to se raje z mano vlačilo po delovnem sodišču. Seveda pa mi od nadomestila 380 eur za ...prikaži več preostale 4 ure znajo potrgati zavarovanje vsak mesec.

  • crna 08:18 27.januar 2023.

    Kot je rekel TITO- sve če to radnička klasa pozlatit.Mi smo si sami že uničili državo in prihodnost za otroke.

    • Avatar Leon
      Leon 09:33 27.januar 2023.

      Ne posplošujte zadeve . Mene ne štejte zraven ,poiščite raje krivce .

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:42 27.januar 2023.

    In dohtarjem, ministrstvu in zavarovalnicam še danes ni potegnilo, da bi bile potrebne korenite spremembe, pa ne na pri zaostrovanju pogojev za bolniško. Naj se spremeni odnos delodajalca, naj se vlaga v preventivo in podobno. Eni res tudi izkoriščajo te ...prikaži več bolniške, ampak zakaj ne, če lahko. Marsikdo pa bi jo res potreboval pa je ne dobi ali mu jo ne podaljšajo. Slovenija, največja banana republika!!!

  • rd2dmk2 15:53 27.januar 2023.

    tole je takole. vsi izkoriščate VIP. ne mi sedaj se delat nedolžne. od avtomehanika pa do dohtarja.sam da kerga poznate, pa gremo preko vrste. najbolj znana slovenska ( dobr -bivša slovenska ) firma ima naziv --- mimovrste. jest grem glavo ...prikaži večo stavit, da sigorno poznate kerga v žlahti ali pa med prjatli, ki je dodbro izkoristil VIP, ampak niste nikol nobenga prijavli. ne to pane. in zakaj ne. pa ker je to ja največji uspeh za slovenca, da oškoduje (lastno) državo.

  • MikiMALI 23:06 29.januar 2023.

    Bolniška največ do 1.leta, Kontrole bolniške se na izvajajo, zakaj??? Bolniška, ni zmožan sedet v pisarni, lahko pa dela s traktorom, barom???

  • ana77 07:54 28.januar 2023.

    To je možno samo v slovenistanu.

  • nada4 10:59 27.januar 2023.

    Tisti, ki imajo zvezo v Golobovi vlado jim je zdej lepo. Lahk so na bolniški v nedogled pa so nedotakljivi pa še bajna nadomestila vlečejo. Zato pa pacajo nove davke, da bodo mel vedno polne žepe denarja.

    • MikiMALI 23:08 29.januar 2023.

      Nada pogled ni statistiko bolniških za časa ljubljenog vodje tovariša twito.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.