Zdravje /zdravje/aktualno
7242 ogledov

"Poznam odlično menedžerko, ki je vso kemoterapijo hodila v službo"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 08:51 03.marec 2023.

    ja no za delo za pisalno mizo še gre. ko pamorašrecimo 12 ur (visoka sezona v turizmu ) stat na nogah in kuhat ali pa kelnarit,ja to pa ne gre. in ne vem kdo bo takrat vzel na delo nekoga ...prikaži več , ki ni 100 postao sposoben in takrat bodo začele padati obtožbe, ki lahko psiho bolnika dotolčejo. po drugi strani pa, kolikokrat smo dobili politika z roko v kozarcu z marmelado ( državni blagajni , in je ta primerek naslednji dan bil že v bolniški ? kako ? no najprej uredite, pa bo veselo mir.

  • robi2107 09:07 03.marec 2023.

    "Poznam odlično menedžerko, ki je vso kemoterapijo hodila v službo" Jaz pa poznam sodnika, ki med kemoterapijo ni hodil v službo, ker je bil od vsega popolnoma uničen. Lani na začetku leta, ko je izvedel, mi je rekel: "Veš, verjetno ...prikaži večno bom umrl." Pa smo vseeno upali, da se bo zlizal, ker ni bil njegov prvi rak. Ni pomagalo, rak je bil močnejši. V dobrega pol leta je bilo vsega konec. Poleti je odšel. Bil je moj dober prijatelj. Zelo ga pogrešam.

  • Ender3 13:30 03.marec 2023.

    Odpraviti absentizem je, kot rakavo obolenje. Misija nemogoče. Če za rak ne vedo pravega vzroka je, o absentizmu veliko poznanega in rešljivega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.