Slovenija
153 ogledov

Absurd: klic iz tujine pol cenejši kot od doma

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rob123 09:10 02.marec 2015.

    Jure Bohinc:"Do razlike v ceni prihaja zaradi različnih stroškov." Vendar so stroški različni v tem smislu, da je manj stroškov s klicem, ki je opravljen iz Mobitel omrežja, in več stroškov s klicem iz tujega omrežja. Kaka natega!

  • Papaja Popi 08:46 02.marec 2015.

    Država je v popolnem kaosu in vsakdo si dovoli vse, ker ve da ne bo odgovarjal.

  • Swap 08:49 02.marec 2015.

    Ti, a si ti Janezov prjatu?

  • mr_izi 13:01 02.marec 2015.

    Ma Mobitel-telekom, je itak najdražji, ker je državn in se jim fršmaga, da sploh ne govorimo kako žajfa desko drugim operaterjem

  • GROM X 16:35 02.marec 2015.

    SEDAJ BOM PA ŠE OPERATERJA MORAL MENJATI , KO TAKE ČLANKE BEREM

  • AlexG 14:40 03.marec 2015.

    Za nas ob meji je idealna opcija 2,99eur na dan. Ko rabi kaj klicat v italijo se ročno priklopim na hrvaško omrežje in imam 1000 minut.

  • Marko Porenta 23:26 03.marec 2015.

    Slovenija je itak poden od podna... se mi je zadnjič pripetilo, ko sem šel k bratu na Koroško (Slovenija) in mi je priklopil na avstrijskega operaterja in sem prejel sporočilo o gostovanju.... drugi dan sem pa doma na netu gledal, ...prikaži več, da je bila cena tistega smsa cenejša kot pa doma... razlika 3cente...

  • brencl47 08:23 02.marec 2015.

    Naj raje kateri od novinarjev opravi primerjavo stroškov za posamezno državo EU in jih primerja s Slovenijo. Nikakor pa ne spraševati domače operaterje, saj jim tovrstna primerjava ni v interesu. Pa bomo videli, kdo koga nateguje oz. izkorišča!

  • erikkk 11:32 02.marec 2015.

    Zelo prav imaš ko praviš da si v naši državi vsak dovoli kar mu zapaše ... in ja, odgovarjal itak ne bo ...Če bi državi bilo kaj mar do ljudi ki životarijo bi take mahinacije operaterjev prepovedale in ...prikaži več kaznovale ...naši ponudniki telefonije so dobesedno obsedeni z računanjem enkrat več ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.