Avto
80 ogledov

Adac svari pred komplicirano Slovenijo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bfilipe 18:06 30.junij 2015.

    AC v podalpski mali niso podobne kurjm stezam drugih držav..se peljem zadnjič v nalivu po Italiji dosti spodobno in potem pod istim deževnim razmeram v državi plebsa..sem mislil da bo me odf... s ceste ..kvalitete v gradnji cest sploh ni ...prikaži več za omenjati..pokradenega denarja čez AC pa tudi ne ..namest do bi Zidarja za jajce obesili nekam ker je pokradel denar in zgradil ljudem nevarne ceste po katerih se pobijajo, se jim ta smeji s prostosti.. itak pa so ceste meka za desničarje in pralnica preko železnic..mater a bo gamad odgovarjala za to al nč..ma kje za slovenske plebejce je to dobr..

  • h3o 20:33 30.junij 2015.

    Moje mnenje je, da muslimani ne bi smeli voziti po naših avtocestah. Oni bi se morali peljati na kočijah

  • francl12 17:17 30.junij 2015.

    švabi se naj zase brigajo in za svoje diskriminatorne vinjete, ki jih uvajajo!!! Dejstvo pa je. da so naše vinjete za tranzitne tujce prepoceni!!! Nabiti bi jim bilo potrebno ekološke davke za smeti in pline, ki jih spušajo po sloveniji!!! ...prikaži več Švaba se doma nažere do onemoglosti, nato pa ob flaši vode prevozi celo Slovenijo, vmes pa fejst prdi!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:17 30.junij 2015.

    "Zastonjske ceste so namreč zaradi mobilnih zapor zelo pogosto prekinjene"Mobilnih zapor? Kaj spada pod to?

  • vzev 18:04 30.junij 2015.

    Mobilne zapore. Zapore, ki se premikajo. Npr danes popravljajo na enem mestu in zaprejo cesto. Jutri pa to prestavijo na drugo mesto in tam zaprejo cesto.

  • Ivo 19:41 30.junij 2015.

    Pa na malo potrebo gre pri nas ;-)

  • STF 13:13 30.junij 2015.

    Kakor vem je, ce je promet OBVEZNO preuserjen na AC, tisti odsek izjemoma brezvinjeten (torej od preusmeritve do PRVEGA izvoza).

  • Enyo 17:50 30.junij 2015.

    Kolikor jaz razumem te "diskriminatorne" vinjete, težava ni v Nemčiji, ampak v našem primeru, v naši državi. Tudi Slovenija ima možnost povrniti strošek nakupa vinjete slovenskim državljanom, pa nam ga ne. Torej težava ni v Nemčiji, ampak v naši pogoltni državi!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.