Slovenija
13660 ogledov

Ne boste verjeli, kdo bi zmagal, če bi bile v nedeljo volitve

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 09:36 11.december 2017.

    Te ankete so čisto zavajanje. Že to, da jih 10 % reče, da ne gredo na volitve, potem jih voli le 40 % kaže da je vse skupaj lari fari.

  • Skipi 09:45 11.december 2017.

    Šarec, če boš v stranko vzel kateregakoli od sedanjih poslancev te sigurno ne bom več volil.

  • glicinija 08:59 11.december 2017.

    pravilno, neumen narod si to zasluži!!!

  • urska69 09:11 11.december 2017.

    Mi ni jasno od kje podpora? In kaj je takega naredil? glicinija - točno tako kot si napisal-a.... Žalostno. Pojavi se nek nov obraz s polnim košem praznih obljub in ljudje bi ga kar volili.... olor - točno tako... klovn... ...prikaži več Res žalostno. Slovenija ima toliko možnosti, mi pa volimo te zajedalce. In nič ne naredimo, samo jamramo, kako nam je hudo....

    • Avatar praufo
      praufo 09:30 11.december 2017.

      ne razumem kaj pričakuješ od volitev, sam sem močno v dvomih, da so volitve resnične in poštene, ker mi je pa že res tole čudno, da se "čez noč" pojavi spet en nov klovn, ampak dejansko klovn po poklicu in ...prikaži več "nabriše" tolk folka, ... res je pa možno da je folk tolk ubrisan, žal

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:47 11.december 2017.

      In kateri so možnost za Slovenijo,da ni mogoče plešasti "osvoboditelj" ta možnost??

    • boogin1 10:03 11.december 2017.

      SLO volilci bi volili tudi: šimpanza, gorilo ali orangutana.

    • Avatar praufo
      praufo 10:13 11.december 2017.

      ja in te tri živali imajo (baje) rade banane, torej smo tam kjer smo, samo da nam banane (še) ne rastejo

    • Avatar praufo
      praufo 10:16 11.december 2017.

      plešasti osvoboditelj je bil 4 leta na oblasti, pa je premalo naredil in premalo pospravil in počistil in baje so mu (kot sam pravi) precej nagajali, ... vsekakor bi bil diktator potreben, vendar žal ne on

    • Franjo Erman 14:07 11.december 2017.

      ker za stare že cemo, da ne naredijo nič dobrega

  • Avatar olor
    olor 08:48 11.december 2017.

    In dobili bomo še enega klovna, ki ga bodo nekateri še volili.

  • dragec 13:57 11.december 2017.

    Pleško, ne-glede, da si grdoba,ti želim da nas še 4 leta je..beš

  • Avatar Leon
    Leon 09:36 11.december 2017.

    Jaz, bratje, pa vem za domovino in mi vsi jo slutimo. Kar so nam siloma vzeli, za kar so nas ogoljufali in opeharili, bomo dobili povrnjeno in plačano s stoterimi obrestmi! Naša domovina je boj in prihodnost; ta domovina je ...prikaži več vredna najžlahtnejše krvi in najboljšega življenja. Iz muke trpljenja in suženjstva neštetih milijonov bo zrasla naša domovina: vsa ta lepa zemlja z vsem svojim neizmernim bogastvom.....

    • Avatar Leon
      Leon 09:36 11.december 2017.

      ........ Tedaj bodo le še grenak in grd spomin te gosposke domovine, na suženjstvu zidane, s krvjo in solzami gnojene, sramota človeštvu, zasmeh pravici... /Ivan Cankar (1876-1918)/

    • Avatar praufo
      praufo 10:10 11.december 2017.

      oh tale cankar ... od velikih besed in iluzij se ne da živet, namesto da bi se prijel kakšnega dela, je raje ob kavi sanjaril in fantaziral ... najprej je treba zase poskrbet, ne pa računat kako ti bo država ...prikaži več pomagala, nekoč, morda, ko bo pravična in imela nejboljše voditelje ... ha, to so pravljice, svet je pa čisto drugačen, sebičen in pokvarjen

    • Franjo Erman 14:09 11.december 2017.

      mislim, da veš, za koga so obljube

  • dchello 12:35 11.december 2017.

    Seveda je bolje, da ti čim dlje denar iz žepov jemljejo ustaljeni obrazi, ne kakšni novi, a ne? Taki stari obrazi, ki ravno tako ne vejo, kaj počnejo in gledajo le na to, da bodo na oblasti, drugo jih pač ...prikaži več na zanima in drugega tako ne znajo.

  • glicinija 17:20 11.december 2017.

    Ker Šiptarji ne morejo ustvariti še ene Švice, gredo kar v Švico. Bo tokrat uspelo?

  • Tupamaros 10:02 11.december 2017.

    Kakorkoli že, na volitvah bomo spet iz gruče strank v DZ in vladi dobili kalejdoskop. Impotentno kaviar tovarišijo nevredno upanja v boljšo kvaliteto življenja. Volivci se enostavno ne ozrejo ćez Alpe in se vprašajo zakaj je tam boljše življenje.

    • Avatar praufo
      praufo 10:24 11.december 2017.

      razmišljaj še malo drugače, mogoče gre pa nekaterim izbrancem predobro in za nekatere bi bila sprememba na boljše v resnici na slabše, vrednostni sistem, ki zagovarja egalitarnost in podpira lenuhe, to potrjuje, ... preko alp imajo pač druge vrednote, zato ...prikaži več jim gre najbrž bolje

  • Plavi-mil 17:36 11.december 2017.

    Režimski mediji dšrt nabijajo nov obraz, kot, da nas niso ti novi obrazi že dovolj pokopali, ne volim KOMEDIJANTA, lahko mi puško drži na vratu, nikoli več NOVIH OBRAZOV.

  • maresem 09:28 11.december 2017.

    Tej banana republiki ni več pomoči.

  • borut08 15:40 11.december 2017.

    Zdej bodo pa zavajal z Sarcem,ampak cisto nic se ne bo spremenilo se vedno si bodo lopovi zepe polnili in to je bistvo.

  • Avatar Syn
    Syn 10:50 11.december 2017.

    Ha...ha.., me je skoraj pobralo. Še dobro da niso napisali da bi zmagala Bratuškova z njenimi specialci. :D

    • Avatar Leon
      Leon 11:11 11.december 2017.

      In v čem je ona slabša od ostalih v parlamentu ?

    • Avatar praufo
      praufo 11:19 11.december 2017.

      bolje rečeno v čem je sploh drugačna ... njene zasluge so, da je na račun države rešila državni bankomat, ki se mu reče nlb, še več pa ima zaslug pri višjem ddv, ki ga še danes čutimo, medtem ko je ...prikaži več pri nepremičninskem davku popušila, da ne govorimo o fiasku v bruslu ... z eno besedo "biser"

  • dragec 13:55 11.december 2017.

    pleško, ti si naš odrešenik, pa tudi,če si grdi čefur albanski

  • kapibara1 12:06 11.december 2017.

    Če bi bile ?? Ko pa bodo bo pa SDS !!

    • Boštjan Bratina 23:39 11.december 2017.

      ah pa ja... SDS z Ivanom na čelu nikoli več, brez Ivana v stranki pa nekoč mogoče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.