Slovenija
27899 ogledov

Če vam zavrnejo kartico, takoj ukrepajte

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 08:40 26.junij 2019.

    Pravilno, očitno so vas še premalo =bali... Kaj pa rinete tja dol? Je veliko cenejših in lepših destinacij v svetu, kjer CENIJO goste!!! Bom rekel tako, kot so rekli hrvati na dopisu: "dol niste zaželjeni! Je to tako težko razumeti?"

  • kana 09:31 26.junij 2019.

    mene sigurno ne bodo.

  • marija34 09:53 26.junij 2019.

    Morje in dopust ni samo Hrvaska svet je velik .

  • ode 08:22 26.junij 2019.

    Slovenci, kaj še niste dojeli, da v Dudekovštini niste dobrodošli niti zaželjeni, kar lahko občutite na vsakem koraku in v vsaki priliki, čeprav ste polni denarja? Čeprav vas od njihovega nategovanja že pošteno peče rit, jim jo še vedno hodite ...prikaži več nastavljat tja doli.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:08 26.junij 2019.

    Če fejst dobr pomislim,kaj kurac pa naj bi delal pri ustašotih,sej že od 91.leta naprej samo želijo nakazan denar,gostje naj pa ostanejo doma,da ne bo dela z njimi!Ko jih je............. golazn čefursko

  • blayo 10:16 26.junij 2019.

    Ne govorit brezveze kdo je in kdo ni zaželjen na Hrvaškem, vsekakor pa je kjerkoli pri ponudnikih nastanitev bolj "zaželjen" nekdo ki pride v soboto in je tam 14 dni kot nekdo ki pride v ponedeljek in bi bil rad ...prikaži več tam samo do četrtka. Tole finto z neveljavno kreditno pa si definitivno niso spomnili Hrvati...

    • Snežinko 12:01 26.junij 2019.

      Blayo, hrvati se obnašajo do turistov kot do nadloge, ki je ne bi bilo treba. Ne samo do nas, slovencev ampak do VSEH turistov. Katastrofa, če vemo, da jih nad vodo drži izključno turizem. Če tega ne vidiš si popolnoma ...prikaži veča slep. In, prav nič jih ni treba zagovarjati, resnica boli, veš...

    • blayo 20:31 26.junij 2019.

      Pa koliko oči imaš ti da to vidiš? Jaz tega ne vidim. Mene so vedno postregli vsaj tako dobro kot kjer koli drugje. Če pa sodiš po negativnih objavah na forumih si pa velik bedak. Večina prispevkov po forumih je ...prikaži več protestnih tako ali tako ampakt to dejansko ne odraža povprečja praktično v ničemer...

    • blayo 20:37 26.junij 2019.

      Dostikrat slišiš folk da se Renoji samo kvarijo ampak jaz poznam veliko več ljudi ki z njimi nimajo in nikoli niso imeli nobenih problemov kot pa tistih, ki so jih dejansko imeli. Pa kljub temu da se baje non-stop kvarijo, ...prikaži več so še vedno najbolj prodajana znamka v SLO. Torej?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.