Slovenija
5270 ogledov

Afera 'Glupi davki': V NSi pravijo, da je Vizjak ravnal nesprejemljivo, toda ...

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 13:23 04.november 2021.

    upam, da je že marsikdo pozabil na švico, mi so na začetku, recimo kazahstan al kaj podobnega, po korupciji pa primerjava z neko afriško državo ... res me zanima , če obstaja model, ki me bo prepričal, da ne živimo ...prikaži več v komunizmu ... lepo prosim, naj se javi

    • Dusan12 14:00 04.november 2021.

      Obstaja, model obstaja, vsak dan ga gledate v parlamentarnih klopeh, model ima ime, Jani Moderndorfer, ta prepotentnež veliko govori in nič ne pove, tako kot ti buksl, kdo naj razume, kar si naflancal, a obstajajo še delavske univerze, svetujem ti ...prikaži več da se vpišeš v 7 razred os. šole

    • eminenca 21:41 04.november 2021.

      ja , žal me še kako nisi prepričal ... pa kakšen jani, ... ja vem , pa on sploh ni noben faktor ... še malo, pa bo član sds stranke , to so sami bleferji ... isto sranje drugo pakovanje, ...prikaži več kdor je za nas, je naš, kdor ni , je proti nam in temu se reče komunizen ... partizani so pospravili mnogo kamaradov soborcev, ker je bila kunkurenca, al pa niso bli lojalni partiji ... in največji eksekuterji , morilci imajo spomenike ... ne majne ... živel komunizem na mnoga leta

  • Avatar Leon
    Leon 14:34 04.november 2021.

    GLUPI DAVKI je nadaljevanje sage slovenskih političnih parazitov z naslovom GLUPI NAROD .

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:47 04.november 2021.

    Mamin sinček Tonincek bo mamico vprašal kaj naj naredi. Itak bo pa primoran sprejeti kar mu bo JJ ukazal.

  • Avatar MS
    MS 13:22 04.november 2021.

    V Slovenskem sodniškem društvu so "začudeni in osupli nad objavljenimi izjavami" ???

    • Avatar Leon
      Leon 14:36 04.november 2021.

      Princ teme Jan Sha jih žali že 30 let in nikomur se ni posvetilo ob izrazih kot je KRIVOSODJE ?

  • PaPajapopi 13:43 04.november 2021.

    Kje so časi, ko so odstopali zaradi sendviča ? ? ? Sedaj pa nekateri prav tekmujejo, kdo bo več pokradel in ogoljufal to glupo državo ! ! ! LOPIVI, CIGANI, RAZTRGANCI POKVARJENI ! ! !

    • Dusan12 14:14 04.november 2021.

      Nekateri, pavijani, nekateri majmuni, kateri, pa tudi te živali imajo imena v živalskem vrtu-parlamentu in ti se delaš naivnega klukca kot Karažija, pa Jani, Tone, Marjan. Franc za celo četico jih je, vsi bivši ministranti, in ti sprašuješ, kje so ...prikaži več časi, ko so kar po vrsti odstopali, samo zaradi lista, šnite ljubljanske salame in te prikrajšali za mesnate užitke z našo štajersko Lidijo, …

  • munja 13:56 04.november 2021.

    Če se od osamosvojitve naprej tako krade in nihče za nič ne odgovarja, so zagotovo krivi tisti, ki so vseskozi s sprejemanjem zakonov in ostalih predpisov, odločali v svoj prid in v narodovo škodo. Kaj smo dosegli v tridesetih letih ...prikaži večh pa vidimo vsak dan.

  • marko345 17:33 04.november 2021.

    Toninu bi sporočil, da je njegov ministrski kolega navaden lažnivec in prevarant, kot vsi v sds, če ima vsaj 1% morale, bi zahteval od jj, da tale minister takoj spoka. Pustimo se presenetit.

  • rd2dmk2 19:02 04.november 2021.

    človek ima jajca.. vsem nam v oči prizna in se nam še smeji, ker ve da mu NE BO NIČ. in zakaj mu ne bo nič.. ker od časa tistega ministra, ki je šel švercat luster in se mu ni ...prikaži veči nič zgodilo, namesto da bi oba z lustrom visela v predverju državnega zbora v opomin vsem, kako se poštenje izvaja v novi demokratični državi. tako pa mali toniček je že svoje povedal. mi se bomo zmenil, kakšen izgovor vam bomo serviral na pladnju, da boste dal mir.

  • bogdan76 07:37 05.november 2021.

    Medalja ima dve strani samo sedaj jevažna samo ena koprebereš ostale portale šele lahko ugotoviš kje tiči zajec tudi sodnik Radonjić jedodal svoj komentar kilahko vsak ugotovi daima medalja res dve strani.

  • Dusan12 13:50 04.november 2021.

    Glupi davki, a je ozkooki Jani Modrdorfr tudi zraven, nekam slabo mi deluje danes v parlametu, kot da teče zadnji krog, a ne Oven

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.