Slovenija
58117 ogledov

Ajdovščina: Na bankomatu pozabil 100 evrov, sledilo je tole

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Naklonsky 18:11 13.september 2023.

    Zakaj na policijo? Obvestiš banko o datumu, uri ter lokaciji bankomata. Iz dnevnika knjiženj in številke bančne kartice banka obvesti pozabljivca in to je to. Pa še 10% zneska ti pripada - jasno, če ga želiš.

  • darefoks 09:13 14.september 2023.

    na policijo nikoli vec, samo na banko nesem

  • Avatar pantani
    pantani 06:22 14.september 2023.

    Tudi sam sem 1x maja letos na bankomatu našel 70€ + listek z izspisom računa,nesel na policijo,kjer se je naredil zapisnik. Naslednji dan dobim neznani sms,kjer se mi je oškodovanka na veliko zahvalila za poštenost!!! In to je to!!!

    • Idioti 00:39 09.marec 2024.

      Zakaj bi policija obveščala lastnika , ko pa ne obvešča lastnike o izgubljeno-najdeni REGISTRSKI tablici avta , pa mora samo v računalnik pogledat !

    • linlina 08:59 09.marec 2024.

      Idioti, jaz sem izgubila registrsko tablico. Policist mi jo je prinesel domov in ker sem bila takrat v službi, se je obrnil na sosedo, ki mi jo je shranila.

    • Idioti 00:42 10.marec 2024.

      A ti ni sumljivo , da so se igral poštarje ? Na PP imajo tvoj telefon , kot ga imajo tudi na 112 , tako, da ni potrebno povedati svoje podatke , ker jih ima že pred seboj na ekranu ...prikaži več . Zakaj ti niso telefonirali ?Ne vem za tebe , samo če moraš podpisati zapisnik , ko jo prineseš na PP o najdeni stvari , spodaj na formularju piše , da imaš pravico na 10% najdnine in na vse , če se lastnik ne javi .Zato jo jaz samo odložim na okenček in urno zapustim PP.

    • linlina 19:06 15.marec 2024.

      Ne ni se mi zdelo sumljivo da mi jo prinesel, bila sem vesela, ker mi je ni bilo treba iskat na policijo. Ali mogoče misliš, da jo je on odstranil, zato, da bo dobil 10% od česa? Daj malo se zresni.

  • Avatar Leon
    Leon 15:42 13.september 2023.

    Za najdbo je predvidena kazenska ovadba? Koliko je padlo iz kamionov paketov vendar nihče ni odgovarjal.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:46 13.september 2023.

      Ljudje smo čedalje bolj raztreseni in rekel bi, da se tovrstna pozabljivost ne dogaja ravno poredko!? Zato bi marsikoga zanimalo koliko tistih, ki na bankomatu pozabljen denar enostavno pobašejo, policija v kolikor dobi prijavo, potem dejansko identificira, obravnava in ovadi ...prikaži več na letni ravni!? Nekako sem tudi kar prepričan, da velika večina pozabljenega denarja, ki ga prevzame policija, kot opisuje ta prispevek, na koncu konča v proračunu.

    • Avatar krojac
      krojac 21:47 13.september 2023.

      Porabi najden denar zase. Povabi prijatelje na kosilo.Privošči lep dan brez stroškov.

  • Idioti 00:36 09.marec 2024.

    Da se ne bo NLB delala ne vem kako prijazno svojim komintentom pa tole . Nekdo je pozabil ravno tako 100 € na avtomatu v Ledini ,Kotnikova 5. Kot uradna oseba sem takoj poklical NLB - številka na avtomatu in ...prikaži večn ji povedal da zadnji dig ni bil vzet in da naj pogledajo , kdo je lastnik kartice in ga obvestijo , da ga denar čaka tu in tu. To ni naša stvar pokličte policijo . A zdaj nas pa jaz pišem zainik , odgovarjam na pol. zapisnik , polcaji da uradno vprašajo NLB JEBITE SE VI IN VAŠIH 500 ZNAKOV

  • RAJKO 22:10 13.september 2023.

    Če bi to našel kakšen Svobodnjak bi takoj ukradel kot njihov idol Taubi Golob.

    • darefoks 10:19 14.september 2023.

      tud desnicar bi okradel se vec

    • Avatar Gustl
      Gustl 11:09 14.september 2023.

      RAJKO (J.), da vemo iz katerega pleniske plemena prihajaš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.