Slovenija
153 ogledov

Akcija Zamenjaj in prihrani se izteka, višji računi za 12 tisoč gospodinjstev

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • abfall 07:38 23.februar 2016.

    Dejstvo je, da ko se enkrat spraviš v dirko za cenejšimi ponudbami moraš biti skoz na preži. Preden se izteče akcija (pravilom eno leto) moraš že imeti pripravljeno analizo, h kateri akciji boš tokrat pristopil. Če akcijam ne slediš redno, ...prikaži več tvoj začetni prihranek hitro skopni s tem, kot te dobavitelj po izteku akcije oskrbuje po najdražjem ceniku. Tega se veliko odjemalcev ob pristopu k akciji ni zavedalo. Profit, na vaš račun, pa ima ravno tisti, ki ste ga ob pristopu k akciji tako opevali.Evo, še eno dejstvo, ki vam ga krojilci vaše usode ne bodo nikoli zaupali.

  • Papaja Popi 10:52 22.februar 2016.

    Bo treba pač vsako leto znova zamenjati ponudnika.Enako , kot pri avtomobilskem zavarovanju.Izbereš vedno najcenejšega.

  • westal 04:38 23.februar 2016.

    Ni prave konkurence,

  • izRODEk 08:39 23.februar 2016.

    Kaj naj pa jaz naredim: najemodajalec mi noče podpisati obrazca za spremembo distributerja električne energije in tako sem primoran ostati pri istem. Nič ne morem. Tudi moči glavne varovalke ne morem spremeniti, čeprav je ta 2X močnejša od moje max. ...prikaži več hkratne porabe kadarkoli.Zrušiti to državo do temeljev! Ljudska sodišča po slovenskih ulicah in trgih! S seboj prinesiti štrike, da bodo vsi ti uradniki bingljali iz kandelabrov. Naj se malo osušijo od napajanja z našo krvjo.SF/SN!

  • erikkk 17:37 17.marec 2016.

    Tko se to dela pr nas:in sedaj se te ljudi lahko odira veselo naprej

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.