Slovenija
4397 ogledov

Akos: Nova24TV spodbujala nasilje in sovraštvo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 14:42 04.november 2022.

    Ma neee!??!! ONI??? Ma to pa res ni mogoce no!!! hahahahha

  • Avatar Leon
    Leon 14:56 04.november 2022.

    Kazen za širjenje sovraštva med ljudmi je enako kot terorizem in ga kot takšnega tudi obravnavati. Naj gre za rešetke.

  • Pierre 14:30 04.november 2022.

    Včasih pogledam kaj na Nori TV pa me nekam prime...zlasti ko Tomašića kličejo ''v živo''!!!

  • Pretnar27 14:32 04.november 2022.

    Drugače ne znajo, kot razdvajati in spodbujati sovraštvo. Podobno so delali nacisti leta 1934 in tudi danes volk ne more iz svoje kože. SDS = fašizem.

  • Idioti 09:55 05.november 2022.

    Ci lahko predstavljate , da je ta idiotski kanal od Nove mene izbrisal zaradi "sovraštva" in to po samo enem komentarju , v katerem sem jim povedal tisto , kar jim niti slučajno ni bilo všeč , pa ni bilo ...prikaži več nobeneih žalitev . !

  • lojs 15:20 04.november 2022.

    me pa res zanima, kdaj si bodo ogledal tale komentar in vaše žaljive komentarje, mnoge z elemnti nasilja in sovraštva

  • lojs 15:19 04.november 2022.

    spet dvojna merila, se je že začelo ... s.makarovič je izdala knjigo žaljivih pesmi na račun "podganje" stranke, ... v pesmih se navaja fizični obračun s t.i. "podganami" ... izdajo je financirala država , nima pa niti najmanjših elementov pozivanja ...prikaži več f nasilju, da ne omenimo osvržni govor ... to je realnost te gnile države, ki postaja vse bolj diktatorska ali bolj rečeno fašistična

  • mirror 15:16 04.november 2022.

    Rešitev težave je enostavna. Nova24TV ne bo več smela omogočati klicev v živo. Zaradi nekaj provokatorjev iz leve strani, gre dobra oddaja v franže.

    • Naklonsky 16:01 04.november 2022.

      Cenzurirali bodo, tako kot to dela javna hiša RTV.

  • Naklonsky 15:59 04.november 2022.

    Uh, potem bi pa morali javno RTV hišo že zdavnaj zapreti!

  • ico8 13:53 04.november 2022.

    Hehe, o porivanju po stopnicah in pljuvanju pa nic novega v gnili dezeli Zloveniji!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.