Slovenija
12494 ogledov

Aktivisti posneli, kako grozljivo je stanje na prašičji farmi v Sloveniji

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 11:12 24.junij 2021.

    Naj gredo še posneti, kako nas slovenske železnice "razvajajo" pri +50 C v smrdečih kupejih, pri hitrosti vlaka 30km/h vsak dan z zamudo min. 15min iz LJ proti Dobovi oz. Štajerski ob 14.45h ali 15.35h! Inšpektorjev, medijev ni nikjer blizu, ...prikaži več ker so vse podkupili na slo železnicah, poleg tega pa nove vlake sončijo na tirih v Ljubljani, ker jih baje morajo še testirati in to po nakupu vlakov - LOL.

    • Avatar Leon
      Leon 11:57 24.junij 2021.

      Inšpektorji RS so politični komisarji na čakanju za boljše stolčke zato se ne odzivajo . Vsak izmed nas ima primer ne dela inšpekcije ,vendar se nimaš kam pritožiti ! Moj primer z inšpekcijo FURS me je o tem prepričal . ...prikaži več To kar se dogaja v RS je terorizem oblastnikov .

    • blayo 16:23 24.junij 2021.

      izy, a si poklical inšpektorja pa je rekel da ne bo prišel? A si poklical medije pa so ti rekli da se s tem ne bodo ukvarjali?

    • Avatar Leon
      Leon 18:40 24.junij 2021.

      blayo.... misliš,da bi inšpektor štopal vlak ?

    • blayo 18:53 24.junij 2021.

      Ne, zakaj bi ga?

  • krucefiks 12:08 24.junij 2021.

    tudi skrite štale obstajajo (zapuščene) in pripeljejo na stotine bolanih prašičev ki bi morali jih pobit in sežgat,ali pa zdraviti kar pa zahteva veliko časa in ker je to predolgo in žival potem samo futrajo in je orng strošek ,nafilajo ...prikaži večo z antibiotiki odstranijo da inšpekcija ne najde in glej ga zlomka na trgovinskih policah šunke za 1kg 3eur in celo manj a že sveže meso je dražje

    • blayo 16:20 24.junij 2021.

      Ja, se dogaja, ne samo pri nas, povsod. Ni pa to pravilo ampak prej izjema. Problem nastane, če gre enkrat za celo verigo (vzreditelj/klavnica/veterinar/inšpektor)...

    • krucefiks 17:30 24.junij 2021.

      blayo,problem ko prenesejo učinke zdravil zdravljenega prašiča na človeka,pol ti pa ni jasno odkod in kaj si narobe delal

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 14:17 24.junij 2021.

    V kolikor je to klanje res v naši državi, bi bilo pošteno, da se napiše kdo je ta izrodek, ki tako ravna z živalmi.

  • janez864 11:40 24.junij 2021.

    Imajo pa oblastniški prasci vse udobje na Brdu.

    • blayo 16:21 24.junij 2021.

      Ti si samo fouš, ker tudi sam ne moreš biti tam...

  • blayo 16:14 24.junij 2021.

    Zaključek da zato, ker se to dogaja na tej farmi (uredništvo, ime farme prosim), se enako dogaja na vseh je milo rečeno beden. Zanimivo bi bilo vedeti, če so pri pristojnem inšpektoratu naznanili sum kaznivega dejanja mučenja živali. Zanima me ...prikaži več recimo korespondenca "aktivistov" s pristojnim inšpektoratom. Dajmo enkrat za spremembo vse karte na mizo, ne pa nekaj na pol in potem pritiskat na čustva bralcev z "nazornimi posnetki".

  • Ender3 13:14 24.junij 2021.

    Kaj meni kmetijski minister Desus kvote? Za razliko od Pivčeve, se ta mojster bolj slabo odziva na probleme.

  • lada 11:55 24.junij 2021.

    zbriši nategovalca za vedno s tega portala, da ne dela sramoto Slovencem !

  • lada 11:59 24.junij 2021.

    Grem lahko samo peš, ker so rdeći gnoji a f ž ukinali progo na sever in jug - jebo te Vrhnika pa stn dolanc - prase pr koritu - tat, moriuc & ubijauc - pa luka požru za 5 odraslih - svinja !

  • Russell_Ellinger 11:34 24.junij 2021.

    Z enostavnim domačim spletnim delom v prostem času zaslužim več kot 15.000 EUR. Sem redni študent in samo s tem, ko sem dve uri opravljal to službo, sem prejšnji mesec s tem delom zaslužil 17.528 EUR. ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

    • lada 11:56 24.junij 2021.

      kdaj bodo pobil to kućkovo sranje nategovalca - ubit rdeće sranje ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.