Magazin /magazin/vip
23051 ogledov

Aleš iz Biggest Loser izgubil 96 kilogramov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 08:58 25.marec 2018.

    Bravo Aleš, tako se dela!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:14 25.marec 2018.

    čestitam, bravo in še tako naprej

  • ales79 13:14 25.marec 2018.

    Lovebites, ti si verjetno popolen,brez napak in ne potrebuješ spodbude za nobeno stvar. Ocitno si tudi psiholog. Ampak rajši sem svinja,kot si rekel kot pa da nimam nobenga karatkterja in nisem človek. Uživaj v svojem lepem,urejenem življenju brez napak

    • Lovebites 13:28 25.marec 2018.

      Ocitno si ti psiholog,ce me tako ocenjujes.In to zelo slab psiholog.Napisem svoje mnenje in nikogar ne silim,da se strinja z mano.Tudi ti si napisal svoje mbenje.Prav tako.No,zdaj pa dalje studirat psihologijo,da bos v bodoce ljudi vsaj malo bolj tocno opisal.Sem ...prikaži več clovek kot vsi ostali,z napakami,svojimi muhami,nisem perfekten,sem kakrsen sem,ampak na 200 kg pa se ne bom naziral,tako sibek pa vseeno nisem v glavi.Nekaj pa clovek vseeno mora dati nase in vase in se ceniti .Cudovit dan se naprej.

    • ales79 14:45 25.marec 2018.

      Dragi moj,svinja mi še nobeden v življenju ni rekel.In mi tdi ti ne boš,hvala Pa rad bi te spoznal, ocitno vse veš,mogoče se od tebe kaj naučim. Ne ocenjuj drugih,če ne veš njihove zivljenske zgodbe. Živi svoje zivljenje in pusti ...prikaži več druge na miru. Vsak se bori s svojimi problei,tako se z njimi bori tudi ti!

    • Lovebites 14:59 25.marec 2018.

      Joj nehaj prbijat in se smilit samemu sebi.Vsi debeli ljudje iscejo izgovore drugje.V osebnih tragedijah,nesrecnem otrostvu,......in nauci se brat in ne jemlji iz konteksta.Nihce ni napisal,da si svinja,ampak debel kot svinja.To je primerjava in je razlika.Zdaj pa ne gnjavi vec.

    • ales79 15:23 25.marec 2018.

      Nikoli nisem jamral in se smilil sam sebi in se zgovarjal na otroštvo. Smislis se mi pa ti! S tem zakljucujem debato

    • Lovebites 15:35 25.marec 2018.

      Pa ti si ocitno nepismen.PREBERI MOJE KOMENTARJE.KJE JE NAPISANO,DA SI TI TISTI,KI SE IZGOVARJA NA VSE TO?CITIRAJ MI TA STAVEK.V BISTVU,NEHAJ GNJAVIT KER SI OCITNO SE NEPISMEN .NE PISI VEC,VSAJ NE POD MOJ PROFIL.NAUCI SE BRAT IN PREDVSEM PRAVILNO TOLMACIT.... ...prikaži več TIPICNO...VEDNO SI TI TISTI UBOGI IN VSI OSTALI SMO GRDI IN NESRAMNI.OPAZAM,DA POSKUSAS ZELO DOBRO MANIPULIRATI IN OBRACATI BESEDE,AMPAK PRI MENI TO NE PIJE VODE.STOJIM ZA SVOJIM MNENJEM.ZDAJ PA JAZ ZAKLJUCUJEM TO TVOJE MANIPULIRANJE.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 17:08 25.marec 2018.

    Kapo dol in kar tako naprej!

  • Lovebites 12:21 25.marec 2018.

    Ne razumem...zdaj mu vsi cestitate in ga opogumljate.Kje ste bili prej in vsi njegovi bliznji in okolica,ko je zrl za tri ,da je pristal na 200kilah???A prej mu nihce ni znal/upal reci,hej decko,manj zri,debel si kot svinja?Priti na tako tezo ...prikaži več moras bit konkretno nor in obseden s hrano.In ja,krivi so vedno drugi in tragedije in bla bla..vsi imamo padce v zivljenju ,razocaranja in tragedije,pa se ne naziramo na 200 kil.Sibek karakter.Problemi se ne resujejo s hrano,ampak z glavo.

    • tintin 20:25 25.marec 2018.

      Groza za tole izražanje in za obsojanje! 1. Kdo je nepismen? Poglej stičnost ločil pri sebi. 2. Aleša poznam in njegovo težko zgodbo tudi (lahko je iz kavča pametnjačiti, ampak ne sodi, da ne boš sojen in zapri usta, ker ...prikaži več ne veš kaj te v življenju še čaka). Aleš je super človek, velika dobričina, zato smo vsi, ki ga vsaj malo poznamo zelo zadovoljni zanj. 3. Aleš, ta ni vreden, da bi se razburjal zaradi njega, ti samo pelji začrtano pot naprej ;)

    • Lovebites 21:18 25.marec 2018.

      Ce ste si tako blizu in frendi,bi lahko bili iskreni do njega ,ne pa da ste ga zavijali v vato in zijali,kako se redi na 200+kg.In ti se imas za njegovega prijatelja?Vsi imamo tezave,pa nismo na 200 kg.Ce ni bil ...prikaži več sposoben sam dojeti tega,da ga teza unicuje in ubija,bi vi,"prijatelji"naredili kaj v tej smeri in mu psiholosko ali nekako pomagali.Ce ni pripravljen na realno kritiko,pa naj se ne izpostavlja v javnosti.Smo tudi taki,ki povemo,kot je.In ne ti meni o sticnosti locil.Sami izgovori.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.