Slovenija
8330 ogledov

Kaj sta pred glasovanjem obljubila kandidata za vodenje Desus-a?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski95 17:53 18.januar 2020.

    Erjavec in Pivčeva, vde strani istega kovanca. Oba poštenjaka!

  • mirror 17:58 18.januar 2020.

    Karel Erjavec: Sem v letih, ko težko dobim kaj boljšega. Vi niste predsednik upokojencev, temveč manipulator z upokojenci. Absolutna iz SAB deluje enako.

  • cogocogo 19:19 18.januar 2020.

    koliko hinavščine in laži si ti karlček ze posejal,,ti si največje zlo ki je doletelo upokojence,,tako si vse nategnil da bi ti moral vsak upokojenec vsaj eno prisoliti okoli ušes ,,sem te imel priliko videti osebno in me je zmrazilo,,res ...prikaži večs oddajaš zlo energijo,,še svoje družinice za mizo ne znas poštimati ,,revčki še pojesti ne morejo v miru ,,pa da nisi terorist,,in za dosego svojih povzpetniških ciljev greš preko meje spodobnosti,poštenja celo zakonov,,imaš pač moč nad bedniki ki te bodo spet

  • Avatar praufo
    praufo 19:54 18.januar 2020.

    sploh ne vem kaj se igrajo ti bebci, bolj so stari, bolj otročji zato pa rabijo takle politični peskovnik ... edino smiselno darilo za take otroke je kanglica pa lopatka, pa naj še naprej delajo potičke

  • wolf.ata 20:38 18.januar 2020.

    G.Erjavec,pojdi v penzijo na svojo hrvaško in tam ostani,ti boš sicer imel 1000€ in več pokojnine...

  • Avatar praufo
    praufo 21:18 18.januar 2020.

    res me zanima, koga ta šov sploh zania, razen novinarje, nikjer na svetu ni take stranke s takim imenom v parlamentu ... lahko je izvenparlamentarna, ne more pa to bit nek faktor, plus tega, da folk, ki nima dovolj glasov ...prikaži več za v parlament, pride v vlado ... to velja seveda tud za bratuška ... ne razumem, zakaj taki osebki furajo državo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.