Slovenija
8083 ogledov

Ali lahko delodajalec odpusti delavca, ki je vedel za karanteno?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:58 23.junij 2020.

    Prosim vas lepo sindikalisti kaj se napihujete?? Kaj ste naredili v Muri ali Adriji?? Kaj boste naredili v Gorenju?? Je pa možnost,da takšne,ki ne spoštujejo pravil zaposlite vi predsedniki sindikatov!! Najlažje se vam je napihovati nato pa se izkaže,da ste ...prikaži veče zgolj jezični mojstri brez vsake vrednosti!! Sem izstopil iz sindikata saj je bil NEKORISTEN edino članarino sem plačeval Isto svetujem tudi vsem delavcem raje pojdite na pijačo kot pa,da plačujete tem nesposobnim sindikatom!!

    • blayo 22:22 23.junij 2020.

      Jaz pa svetujem da si namesto pijače vzamete čas in naštudirate delovno zakonodajo ter interne akte podjetja v katerem ste zaposleni...

  • porko2 20:54 23.junij 2020.

    Delodajalec lahko odpusti tistega ki hoče. Sindikalisti samo pobirate denar in nič ne naredite v korist delavcev. V tem primeru, pa so bili delavci v naprej obveščeni. Če jim je več 10 dni na hrvaškem, kot služba, pa je njihov problem.

  • kapibara 11:20 24.junij 2020.

    Sem na strani delodajalcev.. !!

  • Avatar Telligessa
    Telligessa 01:04 24.junij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Naklonsky 07:21 24.junij 2020.

    Seveda ga lahko, le zakaj ne. Logično.

  • kapibara 11:22 24.junij 2020.

    Korist članstva v sindikatu je samo ta, da dobiš ( če dobiš) jubilejno nagrado 20% večji..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.