Slovenija
81 ogledov

Ali lahko inšpektorji preverjajo nepravilnosti, čeprav niso zanje pristojni?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 10:47 18.januar 2017.

    Točno tako.Če bom hotel svojo hišo prodati in bom seveda našel kupca,ki bi jo želel kupiti za dogovorjeno ceno,je energetska izkaznica totalno nepotrebna.Vsak povprečen človek lahko na prvi pogled vidi ali hiša ima dobra okna,vrata, izolirano fasado, itd.To je spet ...prikaži več en nateg državljanov in kasiranje plastenja megle.Če pa še primerjamo cene naših izdelovalcev izkaznic s tujino,pa vidimo,da gre samo za denar.V GB je cena izkaznice 2 do 3x cenejša kot pri nas.Pa ne mi rečt,da so pogoji izdelave pri nas toliko bolj zahtevni.Praksa pri nas je pač takšna,da se po dajatvah in cenah storitev in kazni držimo EU(in jih še krepko presegamo),pri plačah pa se oziramo po južnjakih.

  • Janez_53 11:49 18.januar 2017.

    Torej Britanci imajo ravno tako energetske izkaznice, pa še marsikatera druga država tudi, tako da niso čisto brez veze. Me pa res zanima, kako Britanci uspejo izdelati izkaznico 2-3 krat ceneje kot pri nas. Ne verjamem, da ustrezni strokovnjaki v ...prikaži več GB delajo za minimalca, vem pa, da je kar precej dela z izdelavo izkaznice - sem bil prisoten pri kompletnem izračunu, vključno z meritvami objekta.

  • Ferluci 08:39 18.januar 2017.

    Ja , zdaj so pa glavni problem v Sloveniji inšpektorji in neke brezvezne energetske izkaznice, ki ničemer ne služijo. Metanje in zapravljanje časa in denarja v tri krasne.

  • Avatar Leon
    Leon 09:19 18.januar 2017.

    Ali lahko inšpektorji preverjajo nepravilnosti, čeprav niso zanje pristojni? LAHKO ! TO JE SLOVENIJA ! Državni birokrati imajo vso podporo in zaupanje pravnih hegemonov !

  • Božidar Dinič 10:23 18.januar 2017.

    ko to tamo peva

  • Janez_53 11:49 18.januar 2017.

    Torej Britanci imajo ravno tako energetske izkaznice, pa še marsikatera druga država tudi, tako da niso čisto brez veze. Me pa res zanima, kako Britanci uspejo izdelati izkaznico 2-3 krat ceneje kot pri nas. Ne verjamem, da ustrezni strokovnjaki v ...prikaži več GB delajo za minimalca, vem pa, da je kar precej dela z izdelavo izkaznice - sem bil prisoten pri kompletnem izračunu, vključno z meritvami objekta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.