Slovenija
2260 ogledov

Ali zavarovalnica izplača škodo, če ni opravljen tehnični pregled

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 21:19 20.junij 2017.

    prva 4 leta tehnični velja,potem pa dalje kot je in za zavarovalnico je to veljavno tehnično brezhiben avto,predvsem to velja za nove,potem pa vsako leto,najbolje je narediti vse 1 mesec prej,da imaš mir,Osnovno,kasko in še dodatni kasko(steklo,divjad,parking, itd.),pa asistenca in ...prikaži več pravna zaščita,jaz vse naredim,pa hiša in vse ostalo,me je eno leto malo zafrknilo,tako,da raje vse plačujem,čeprav včasih znese kar veliko vse skupaj

  • Ferluci 10:05 25.september 2016.

    Zanimivo bi bilo slišati, kaj meni zavarovalnica v primeru, da avtomobil ni starejši od štirih let. V tem primeru ni potrebno opraviti tehničnega pregleda, podobno je v primerih, ko tehnični pregled opravljaš vsake dve leti. Niti ni nujno, da je ...prikaži več avto še tehnično brezhiben po opravljenem tehničnem pregledu.

  • zdrej 16:52 25.september 2016.

    Zanimivo je, da če si naredil sranje, da moraš zavarovalnico takoj odfuk*ti. V nasprotnem imaš veliko večje stroške, ker zavarovalnice, vse po vrsti niso sposobne preverjati cen storitev pri njenih "podizvajalcih" in so zato te cene nabite v 3pm. In ...prikaži večn potem zavarovalnica za neko malo škodo nalenera tudi večkrat višji strošek, kot dejansko nastane. Pišem iz izkušenj kolega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.