Magazin /magazin/vip
77 ogledov

"Almi sporočam, da zrezki ne rastejo v štacunah“

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 13:45 13.april 2015.

    Bravo Vale, tako se govori. Ena taka naduta avša verjetno res misli, da je pojedla znanje celega sveta in da ve vse in zna vse. Alma resnično kvari oddajo. Sama sem gledala samo prvič in nikoli več. Pa nas je veliko takih!

  • patron 15:33 13.april 2015.

    bravo vale,sstako se govori, ta naduta bakljav-slaščičarnarka je res nesramna....

  • patron 15:33 13.april 2015.

    čefurka pač......

  • Metka Dare 19:58 13.april 2015.

    direkt po dudl bi jo.....če bi men to rekla ji stisnem na hiter enga čelaka.....

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:14 13.april 2015.

    Alma se spozna edino na kremšnite,pa še to nisem ziher,me pa zanima,kako bi ocenila pečenega odojka ali svinjsko kračo pečeno v testu??

  • Janez_53 15:10 13.april 2015.

    Mislim, da takšni ljudje kot je Alma, delajo škodo celotni oddaji! Časi, ko so se mojstri znašali nad vajenci na vse mogoče načine, so že zdavnaj mimo! Vsekakor malce trde roke ne škodi, ampak način kritiziranja, ki ga uporablja Alma, ...prikaži več je žaljiv za tekmovalce! Če bi to bilo tekmovanje IZKLJUČNO POKLICNIH KUHARJEV, še bi človek nekako razumel. Da pa se nekdo tako spravlja na ljubiteljske kuharje, je pa po moje nedopustno! Naj sprošča svoje frustracije nekje drugje, ne pa da tako v nič daje in ostro kritizira mlade, ki jim je kuhanje v glavnem hobi. Prav zanimivo bi bilo izvedeti, kaj o Almi menijo njeni podrejeni!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.