Zdravje
6241 ogledov

Alojz Ihan: "To bi bil zelo slab scenarij"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • .antihojsar 10:10 02.marec 2021.

    jebite se gaqmat lažnjiva z vsemi vašimi kontinentalnimi sevi. Itak, da se je opravičil, saj je del umazane igre in dobra podlaga za nadaljevanja terorja nad ljudmi. Mrš svinje diktatorske. Vse se beleži in vsak dodatni dan terorja, boste plačali in to konkretno.

  • Kirka 09:22 02.marec 2021.

    Dr. Nadpametni nam je spet natrosil nekaj resnic, ki zagotovo držijo. Iz njegovih intervjujev je namreč jasno razvidno, da so vsi zdravniki, ki se z njim ne strinjajo, šolarčki, ki jim manjka dodatno izobraževanje, saj so nekateri že "zarjaveli", "normalni" ...prikaži več ljudje (to smo mi, ki se ne spoznamo na stvari in sprašujemo) pa smo itak idioti. Naj gospod užije trenutke slave, na koncu pa mu bo, kot vsem, iz nosu regrat rasel ( tako je govorila moja stara soseda na vasi, sicer neizobražena, a pametna).

  • CORONABUCI 10:13 02.marec 2021.

    A se je spet pojavil ta pokvarjeni blebetač? Ti je zmanjhkalo € in rabiš novo dozo umazanega denarja?

  • Avatar pantani
    pantani 07:20 02.marec 2021.

    Bolano do konca. Gripa je kar naenkrat izginila?!!!

  • fazan2021 10:15 02.marec 2021.

    Ihan, eni imamo v mislih veliko boljši scenarij a bolje, da ne veš za njega, ker te bo takrat bolj presenetil in razveselil, ko se bo uresničil.

  • mamax 10:17 02.marec 2021.

    Kje je pa gripa, kvazi stručko Ihan? Tebi in tebi podobnim naseda samo bedak.

  • Mesija_se_vraca 10:17 02.marec 2021.

    Prekleti cigani lažnjivi.

    • JZekspert 10:46 02.marec 2021.

      Jaz med temi patološkimi lažnivci ne vidim nobenih ciganov, predvsem vidim domače- Slovence. Rasističen izraz ni na mestu - so pa tile ''zvezdniki'' v soju luči - banda, pokvarjena, naduta, gnila, hipokritska, zlagana, pohlepna, slovenska govna! Smo si pa tudi ...prikaži več sami krivi, ker so nekatere med nami tako silno prestrašili, ker se vsi nismo uprli (nekateri še zdaj čakajo, da mineta dva tedna), ker smo politično nepismeni analfabeti, da volimo to mavrično prebarvano eno in isto partijo že 30 let...

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 09:18 02.marec 2021.

    Že Kurtz je ugotovil kaj je dobro za njegovo državo in že tudi ukrepa. Za druga cepiva se je povezal z Izraelci, sodeloval bo pri cepivih druge generacije. Mi imamo Krko preko katere bi se lahko morda povezali z Rusi ...prikaži več za Sputnik V, pa tudi v Izraelu menda nismo brez veze.

    • .antihojsar 10:11 02.marec 2021.

      Jebi se ti in tvoja cepiva, idiot vakcinarski. Cepi sebe, ostale pa ne diraj.

    • CORONABUCI 10:14 02.marec 2021.

      Kurc je že zdaavnaj ugotovil, kako se lupi rajo, kot tudi naš reptil ker ima okoli sebe dovolj kretenov podobnim tebi a to ne bo šlo v nedogled. Vse se vrača, vse se plača.

    • alen009 10:23 02.marec 2021.

      frice, podpis!!!!

    • Patriot2021 10:24 02.marec 2021.

      alen009, tudi jaz podpišem, da te vzame hudič in to še danes, budalo zabito

    • alen009 10:30 02.marec 2021.

      Patriot, karma je kurba.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.